Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
STK’larda “Kasketliler geri döndü”
GÜNCEL
02.03.2021 22:39:46
539
A
STK’larda “Kasketliler geri döndü”
Vakfıkebir Trabzonsporlular Derneği Başkan ve yöneticileri, ilçede görev yapan STK başkanlarına kasket takdim ederek takımlarına sahip çıktılar.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Dernek başkanı Hasan Bahadır ve yöneticiler, Esnaf Sanatkârlar, Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kadem Sağlam ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Hakkı Çobanoğlu’na Dernek Başkanı Hasan Bahadır ve yöneticiler tarafından makamlarında kasketleri takdim edildi.
          Efsanelerin Kullandığı kasketleri kullanmak bizlere her zaman şeref verir diyen Başkanlar, Vakfıkebir Trabzonsporlular Derneği Başkan ve yöneticilerine gösterdikleri nazik davranış nedeniyle teşekkür ediyoruz. Ayrıca bir mağlubiyet bizleri yıkamaz ki özellikle bu mağlubiyetin aktörlerinin kirli oyunlarıyla olsa bile. Bizler her zaman takımımızın yanındayız. Yense de yenilse de, yine o bizim kıymetlimizdir.
       Hafta sonu oynanan ve kirli ayak oyunlarıyla Fenerbahçe mağlubiyeti moralleri bozsa da  STK temsilcilerine kasket dağıtılması ilçede gülümsemelere neden olurken taraftarların da yüreğine su serpti.
      Bilindiği gibi Abdullah Avcı’nın Trabzonspor teknik direktörü olmasından sonra gösterdiği çıkış ve efsane teknik direktörlerinden Ahmet Suat Özyazıcı ve merhum Özkan Sümer’in kullandığı kasket modasına uymuştu.  “Kasketliler geri döndü” tiplemesiyle Avcı’nın öncü olduğu kasket modası ülke geneline yayılmış, ilk parti kasketler TS Club’larda satışa sunularak kısa bir zamanda tükenmişti. İkinci parti kasketler ise tükendikten kısa bir süre sonra tekrar satışa sunuldu.
 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar