Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
“Stop Erdoğan” reklamına 'Love Erdoğan' tepkisi
GÜNCEL
08.03.2021 15:33:07
270
A
“Stop Erdoğan” reklamına 'Love Erdoğan' tepkisi
Times Meydanı’ndaki ‘Stop Erdoğan’ Reklamına tüm Türkiye’den Tepki. 'Stop Erdoğan'a karşı 'Love Erdoğan'.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Amerika’nın Times Meydanı’nda dijital ekrana verilen 'Stop Erdoğan' reklamına Türkiye sert tepki gösterdi. Ülker genelinde 'Stop Erdoğan'a tepki olarak reklam panolarında 'Love Erdoğan' görseli yer aldı. Söz konusu görsel, sosyal medyada da büyük beğeni topladı.

Ülke genelinde başlatılan 'Love Erdoğan' görseline VakfıkebirBelediyesi’nden de destek geldi. Belediyenin Yeni Camii önündeki köprü üzerinde bulunan reklam panosunda 'Love Erdoğan' görseli yayımlanmaya başladı.

Belediye Başkanı Muhammet Balta, tepkisini şu şekilde dile getirdi: "Vakfıkebir’den bütün dünyaya selam olsun. Davan davamız, yolun yolumuzdur".  Bu tür eylemler, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekelerinin oyunlarıdır. Bu örgütler Türkiye düşmanı, tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidirler. Bunlar İhanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor.  Bu ihanet şebekesi, New York’ta ‘stop Erdoğan’ başlıklı yalan dolu ilanlarla Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi” dedi.

'Love Erdoğan' görseline tüm AKP'li belediyeler de destek verdi.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar