Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Süper Kupa Müzede Yerini Aldı
SPOR
02.02.2021 21:29:09
121
A
Süper Kupa  Müzede Yerini Aldı
Trabzonspor, Başakşehir ile oynadığı ve 2-0 kazandığı kupa maçı sonrası alınan Süper Kupa Trabzonspor Müzesinde sergilenmeye başlandı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, İstişare Kurulu Başkanvekili  Erol Tuna, İstişare Kurulu Genel Sekreteri Kenan Atalay, Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun ile kurul üyelerinin katıldığı törende TFF Süper Kupası, müzemizdeki diğer kupaların yanında sergilenmeye başlandı.

Süper Kupa müzeye yerleştirilirken  Divan Başkanı Ali Sürmen şunları söyledi: “İstişare Kurulu Başkanvekilimiz Sayın Erol Tuna’nın söylediklerine ve tüm dileklerine katılıyorum. Trabzonspor’da hiçbir zaman hedef bitmez. Bir sezonda bir kupa, iki kupa veya üç kupa. Ne kadar kupa varsa hepsini bu müzemizde görmek isteriz.”

Divan Başkanı Ali Sürmen de şunları söyledi: “İstişare Kurulu Başkanvekilimiz Sayın Erol Tuna’nın söylediklerine ve tüm dileklerine katılıyorum. Trabzonspor’da hiçbir zaman hedef bitmez. Bir sezonda bir kupa, iki kupa veya üç kupa. Ne kadar kupa varsa hepsini bu müzemizde görmek isteriz.”

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar