Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
Taşlıyatak Gölünü Fotoğrafladılar
KÜLTÜR SANAT
06.11.2022 22:53:28
147
A
Taşlıyatak Gölünü Fotoğrafladılar
Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Fotoğraf Kursu kursiyerleri Karadağ Yaylasında bulunan Taşlıyatak Gölünde çekim yaparak gölün yansımasını fotoğrafladılar.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Kurs eğitmeni Fatih Muhammet Topal, başkanlığında 22 kişilik kursiyerlerin katılımıyla Akçaabat Hıdırnebi Yaylası’ndan başlayan gezi, Vakfıkebir Karadağ yaylasına Bağlı Taşlıyatak Gölü’nde gölün yansımasını ve değişik güzergâhlarda derslerde öğrendikleri teorik bilgileri pratik olarak uyguladılar.

Kurs öğretmeni Fatih Muhammet Topal, gezi ile ilgili yaptığı açıklamada; kursumun birkaç dönemden beri devam ediyor. Amacımız fotoğraf sanatını tam manasıyla öğretmek ve öğrendiklerimizi pratikte uygulamak. Bu gün ise Taşlıyatak Yaylasında bulunan Taşlıyatak Gölü’nü fotoğraflamak için öğrencilerimizle beraber uygulamaya çıktık. Sanırım kursiyerlerimizde ben de çok memnun kaltık. Gezilerimiz rutin olarak değişik yer ve bölgelere olacak. Ayrıca kursiyerlerimizden Dr. Erol Kurt’un Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu’nun (AHEF) Türkiye genelinde düzenlediği “Aile Hekiminin Objektifinden Geleneksel Fotoğraf Yarışması”nda birincilik ödülü kazanması bizleri gururlandırdı. Kursiyerlerimizin katılacağı yarışmalarda bir değil birkaç ödül alabilecek kapasite de kursiyerlerimiz var. Yönlendirerek derece elde edeceğimize eminim dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar