Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Tatil Yeni Döneme Hazırlanmak İçin Bir Fırsattır
GÜNCEL
21.01.2022 20:22:37
55
A
Tatil Yeni Döneme Hazırlanmak İçin Bir Fırsattır
Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Başkanımız mesajında şunları söyledi; "Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız pandemi dolayısıyla ayrı kaldıkları okullarına yeniden kavuştular. Bugün hem onlar ve hem de bizler veliler olarak karne heyecanı yaşadık.

2021-2022 Eğitim-Öğretim yarıyıl tatili başladı.

Sevgili öğrenciler, birinci dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi aldınız. Biliyoruz ki bu süreç geçen senelere göre sizin için daha zorlayıcı geçiyor. Koronavirüsü tamamen etkisiz kılmamız için aşı olmanın yanında tedbirlere uymaya devam etmemiz gerekiyor.

Kıymeti olan her ne varsa bir değer karşılığında ona ulaşıldığını bilmelisiniz. Elbette verdiğiniz emekler bugün karnelerinizde karşılık bulacaktır. Kararlı çalışmanızla gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve tüm insanlığa sağladığınız hizmetlerle asıl mükafata erişeceksiniz.

Karnenin bir değerlendirme içerdiği unutulmamalıdır. Arzu edilen notlara sahip olmayan öğrenciler için yarıyıl tatili eksiklerini gidermek ve yeni döneme daha iyi hazırlanmak için bir fırsat olacaktır.

Değerli anne-babalar çocuklarımızın kalbimizdeki değeri, karnelerdeki notlardan daha büyüktür. Bize düşen karnelerde karşılaşılan durum her ne olursa olsun çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip daima sürdürmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi gayretlerinden ve fedakârlıklarından dolayı kutluyor, huzurlu ve sağlıklı bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyorum.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar