Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
TGC’den Kongre Öncesi BGC’ye Ziyareti
GÜNCEL
10.04.2022 14:05:37
68
A
TGC’den Kongre Öncesi BGC’ye Ziyareti
Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nin Çarşamba günü yapılacak olağan genel kurulu için mevcut başkan Ersen Veda Küçük, Büyükliman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek projelerini anlattı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanlık seçim öncesinde Başkan adayları sahaya indiler. TGC Başkanı Ersen Veda Küçük,  Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aydın Gelleci ve yönetim kurulu üyelerini  Başkan yardımcısı Ahmet Kamburoğlu ile birlikte Hkmet Aksoy Lokalinde  ziyaret ederek kongreyi kazandıktan sonra yapılacak projelerde birlikte hareket etmek istediklerini iletti.

Temennimiz Trabzon’a yakışır bir yönetim anlayışının ortaya çıkmasıdır

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aydın Gelleci konuşmasında; Cemiyetimiz 2006 yılında merhum onursal başkanımız Hikmet Aksoy zamanında kuruldu. Şu anda 32 üyemiz var. Cemiyetimiz hem Trabzon’u hem de Giresun’u kapsıyor. Bu anlamda Türkiye’nin tek Cemiyeti.  Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti olarak, Trabzon Gazeteciler Cemiyetini abimiz olarak görüyoruz. Her zaman birlikte hareket etmek istiyoruz. Sağ olun sizde fırsat buldukça yaptığımız  etkinliklerimize katılıyorsunuz. Bölgemizde olan Gazeteci arkadaşlarımıza yönetiminizde yer verdiniz bundan dolayı teşekkür ederiz. Umarız güzel bir kongre olur. BGC olarak temennimiz Trabzon’a yakışır bir yönetim anlayışının ortaya çıkmasıdır. Trabzon basın camiasına da yakışan budur. Biz her zaman birlikte proje üretmeye ve bu anlamda Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’ne destek vermeye gayret edeceğiz. İnşallah Çarşamba günü de orada olacağız. Bizi ziyaretinizden dolayı size teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti bizim kardeşimiz gibidir

Mevcut Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ersen Küçük önümüzdeki Çarşamba günü yapılacak Cemiyet Başkanlığı seçimleri için geldiği Büyükliman Gazeteciler cemiyet kurucularının ebediyete intikal eden Kurucu Başkanınız Hikmet Aksoy’u, Ekrem Kamburoğlu’nu, Muhammet Taş’ı ve İlhan Baştan’ı rahmetle anarak başlamak istiyorum dedi.  Başkan Küçük; Şimdi bir seçim arifesine girdik. Saygı ve sevgi çerçevesinde aynı şekilde bir seçim yürüteceğimize eminiz. Biz bu dönemde bir şeyler yaptık yine yapacağız. Pandemi dönemi geçirdik ve bu dönemde insanlarla birebir işler yapamadık. Seminerler düzenleyecektik düzenleyemedik. Ama onları da geçtiğimiz zamanda yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Kurslarımızın devamı gelecek. Bu düzende cemiyetimizi yeniledik. Arkadaşlarımızın rahat ve nezih bir şekilde çalışacağı ortamlar yarattık ve buna da devam edeceğiz. Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti bizim kardeşimiz gibidir. Hep beraber iç içe çalışacağız. Müsait oldukça geliyorum, yine gelirim hiç sıkıntı yok. Biz meslektaşız, beraber yürüdük bu yolda beraber yürümeye devam edeceğiz. Hiç kimseyle bir sıkıntımız yoktur olmazda zaten. Allah muvaffak etsin diyorum. Başarılar diliyorum.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar