Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
TOKİ’den Şalpazarı’na Müjde
GÜNCEL
30.05.2021 12:03:29
216
A
TOKİ’den Şalpazarı’na Müjde
Trabzon'un Şalpazarı belediye başkanı Refik Kurukız, ilçede yapılacak olan TOKİ konutları ihalesi 29 Haziran 2021 de yapılacağını müjdesini verdi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon Şalpazarı belediye başkanı Refik Kurukız beraberinde Çarşıbaşı Belediye Başkanı ile bir dizi ziyaretler için geçtiğimiz hafta sonu Ankara ziyaretinde bulundular. Başkanlar İlçelerine yapılacak olan yatırımlar hakkında bilgi edinerek İlçelerine mutlu döndüler. Şalpazarı Cumhur İttifak Belediye başkanı Refik Kurukız, İlçede  TOKİ tarafından yapılacak olan konutların  ihalesinin yapılacağı günü öğrenerek bu müjdeli haberi İlçe halkına sosyal medya hesabından duyurdu.
            Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu,  AK Parti Trabzon Milletvekili Sayın Av. Salih Cora, MHP Trabzon İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı Tarım ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut'u makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut, Şalpazarı Belediye Başkanı  Sayın Refik Kurukız'ın talepleri üzerine Şalpazarı ilçesinde yapılacak olan TOKİ konutları  ihalesi 29 Haziran 2021  de yapılacağını müjdesini verdi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar