Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Tokullar 7. Mağazası Vakfıkebir'de Açıldı
GÜNCEL
28.07.2020 16:36:13
298
A
Tokullar 7. Mağazası Vakfıkebir'de Açıldı
Tokullar Alışveriş Mağazaları Tic. Ltd . Şti mağazalar zincirine yedincisini Vakfıkebir’de ekledi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir’de Tokullar tarafından Tonya yolu üzerinde 5 katlı yeni bir İstikbal Mağazası açıldı. Açılış ‘’Tosun Paşa ‘’ olarak bilinen Ertuğrul Yayla’nın sunumuyla sade bir törenle yapıldı. Tokullar Vakfıkebir mağaza açılışında sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek dezenfektan ve maske uygulamasının yanı sıra sık sık sunucu Tosun paşa tarafından Covid19 bilgilendirmesinde bulunuldu.

Açılış törenine AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan vekili Atilla Ataman, siyasi parti ve STK temsilcileriyle seçkin davetliler ile vatandaşlar katıldılar

Yapılan konuşmalar sonrası açılış kurdelesi kesim öncesi Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan tarafından dua edilerek açılışı gerçekleştirildi.

Ertuğrul Yaylanın açılış sunum sırasında Tokullar AVM.LMT.ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Tokul ile Yönetim Kurlu üyeleri Murat Tokul, Berkan Tokul ve Nedim Şahini de açılışa katılan davetlilerle tek tek ilgilenerek katılımcılara teşekkür ettiler.

Bizlerde Tokullar Alışveriş Mağazaları Tic. Ltd . Ştinin ilçeye ve bölgeye hayırlı olmasını diliyoruz.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar