Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Trabzon bir spor şehridir
GÜNCEL
11.02.2022 18:51:09
42
A
Trabzon bir spor şehridir
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon’da Gençlik, Spor İl Müdürü Çetiner’i ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Muhammet Balta, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Hayrullah Ozan Çetiner’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 Milletvekili Balta "Değerli Müdürümüzün şehrimize güzel hizmetler sunacağını inanıyor, muvaffakiyetler diliyorum” dedi. AK Parti iktidarı olarak Gençlik ve Spor üzerine ciddi yatırımlar yaptıklarını kaydeden Milletvekili Balta; Trabzon’umuzda sportif anlamda önemli yatırımlara imza attık. Bu yatırımlarımız artarak devam ediyor. Spor şehri Trabzon deyiminin içerisinin ne kadar dolu olduğunu bu yatırımlara baktığımız zaman görüyoruz. Bu şehrin ruhunda spor var. Bu şehre yapılan spor tesisleri boşuna yapılmadı. Bu tesislerden dünya şampiyonları, Avrupa şampiyonlar ve birçok başarılar yakalayan sporcular yetişiyor. Bu başarılar bizleri gururlandırıyor. Spor tesislerimiz daha etkin kullanarak dünya şampiyonlarının sayıları daha da artırmalıyız. Hedefimiz bu komplekslerden milli değerlerimize sahip, çalışkan ve disiplinli nesiller yetiştirmek, amatör ruhla bunu yoğurarak sağlam bir toplum yapısını oluşturmak olmalıdır. Sizlerinde bu düsturla hareket ederek başarılı işlere imza atacağınıza yürekten inanıyoruz. Sizlere, gençlerimize, sporcularımıza desteğimiz sonsuzdur. Trabzon bir spor şehridir. Spor kültürünün bütün ruhuyla yaşandığı ve yaşatıldığı bir şehirdir. Bunu yaşatan bütün kulüplerimizi ve sporcularımızı canı gönülden kutluyorum. Gençlik ve Spor alanında Trabzon’umuza kazandırılan tüm hizmetler için Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve şimdiye kadarki tüm Gençlik ve Spor Bakanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar