Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Trabzon’da DEKODENT Açıldı
GÜNCEL
19.07.2022 23:11:53
86
A
Trabzon’da DEKODENT Açıldı
Melih Ateş ve Hasan Alp ortaklığında kurulan İmplant Ortodonti ve Estetik Diş Hekimliği (DEKODENT) yapılan açılışla hizmete başladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Uzman hekim kadrosuyla Trabzon Ortahisar ilçesi Fatih Mahallesi’nde Tanjant yolu Yavuz Selim Bulvarı’nda yer alan Dekodent'in açılışına Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İl Sağlık Müdürü Hakan Usta, siyasi parti temsilcileri ve davetliler katıldı.

Firma ortaklarından Melih Ateş, “Çene cerrahisi, protez diş tedavisi, çocuk diş tedavisi, ortodondik diş tedavi uygulamalarında hizmet veriyoruz. Modern bir ortamda her türlü cihaz ve ekipmana sahip yeni kliniğimiz. Erimi, ulaşımı gayet kolay. Otopark imkânımız, geniş kliniklerimiz mevcut. Bu şekilde şehrimize, bölgemize, ülkemize hizmet vermek istiyoruz. Özellikle sağlık turizmi alanında da hizmet yapmak istiyoruz. Bu amaçlarla kliniğimizi kurduk. İnşallah güzel bir sağlık hizmeti sunmak bize nasip olur” dedi.

Ateş; Uzman diş hekimi kadromuzla birlikte burayı kurduk. Çene cerrahisi, portetik diş tedavisi, çocuk diş hekimliği, ortodonti diş tedavi uygulamaları bunun gibi her türlü diş tedavi hizmeti verebiliyoruz. Kliniğimiz, modern bir ortamda her türlü cihaz ve ekipmana sahiptir. Ulaşımı kolay, otopark imkânıyla geniş klinikleriyle hastalarımız için rahat bir ortama sahip. Bu şekilde şehrimize, bölgemize, ülkemize hizmet vermek istiyoruz. Özellikle sağlık turizmi adına da hizmet yapmak istiyoruz. Hedeflerimiz bunlar bu amaçlarla kliniğimizi kurduk inşallah hayırlı olur ve güzel bir sağlık imkânı sunmak bize nasip olur.

Biz iki ortakla burayı kurduk. Çene cerrahisi arkadaşımız Hasan Alp ile birlikte. Ama bizimle birlikte çalışan iki tane daha çocuk diş hekimi ve genel diş hekimliği uygulamalarını yapan arkadaşımız var." diye konuştu.

Çene cerrahisi Hasan Alp yaptığı açıklamada; Uzman diş hekimi kadrosuyla bugün "Dekodent" diş kliniği açılışı gerçekleştik. Bir çok hastaya hijyenik ortamda hizmet vermeyi planladık. Özellikle sağlık turizmi alanında hizmet vermek istiyoruz bu şehir her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır dedi.

Alp, Mutlu Gülüşler'e Merhaba Demeye Geliyoruz diyerek iletişim adresini verdi

0 462 333 44 00 & 0 530 958 44 61

Fatih mah. Yavuz selim Bulvarı ( Tanjant ) No: 336 /A

Ortahisar / TRABZON

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar