Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Tüm Mahalle Yollarını Ulaşıma Açtık
GÜNCEL
21.02.2021 17:05:24
170
A
Tüm Mahalle Yollarını Ulaşıma Açtık
Ülkemizi etkisi altına alan kar yağışı sonrası Vakfıkebir Belediyesi’ne bağlı karla mücadele ekipleri ilçede kapanan mahalle yollarının tümünü ulaşıma açtılar.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçesi yüksek kesimlerinde karla mücadele çalışmalarına Vakfıkebir Belediyesi karla mücadele ekipleri aralıksız devam ediyor. İlçenin en işlek grup yollarından birisi olan Caferli - Sekmenli - Fethiye - Rıdvanlı Grup Yolunda ulaşımda aksamalar yaşanmaması için başlatılan karla mücadele çalışmaları karla mücadele ekiplerinin özverili çalışmaları sonrası tamamlandı.
         Belediye Başkanı Muhammet Balta; Kar yağışının esaret değil, keyif olması için sahadayız. Ekiplerimizin yoğun çalışmaları sonucunda kar nedeniyle kapalı olan mahalle yollarımız kısa bir süre içerisinde ulaşıma açıldı. Sizler için hiç durmadan çalışıyoruz. Kar yağışı nedeniyle kapalı olan tüm mahalle yollarımızı ulaşıma açtık dedi.
        Başkan Balta;  ayrıca Ardıçlık Yaylası’nda çığ düşmesi sonucunda kapanan yolda iki araçla mahsur kalan vatandaşlarımızı iş makinelerimizle yolu açarak kurtardıklarını da belirtti.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar