Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Türkiye’de hizmet açısından 973 ilçe arasında 216. Sıradayız
GÜNCEL
30.06.2021 11:42:51
234
A
Türkiye’de hizmet açısından 973 ilçe arasında 216. Sıradayız
AK Parti Vakfıkebir İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi Salonunda yapıldı. Toplantıda Başkan Balta, Türkiye’de hizmet açısından 973 ilçe arasında 216. Sırada ve Trabzon genelinde ise Ortahisar hariç Akçaabat’tan sonra 2. sırada yer aldık dedi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

AK Parti Vakfıkebir İlçe Teşkilatının Haziran ayı danışma meclisi toplantısına TBMM Çevre Komisyon Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, İl Başkan Vekili Salih Seyyar, Vakfıkebir AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Kadın Kolları İlçe Başkanı Asiye Kamiloğlu, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Abdulkadir Kasım, Belediye Meclis Üyeleri, Teşkilat Mensupları ve mahalle temsilcileri katıldılar.

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ise yaptığı konuşmasında; “Vakfıkebir Belediyesini 2014 yerel seçimleri sonrası Ak Belediyecilikle buluşturduktan sonra kırılması zor yatırım rekorlarına imza attık. Vakfıkebir ilçemizi vizyonu ve misyonu belli olan ve ayrıca önemli yatırım hedefleriyle Trabzon ilimizin en çok yatırım alan bir ilçesi konumuna taşıdık. Önemli kamu ve belediye yatırımları ile Vakfıkebir’e tarihinin altın dönemini yaşatıyoruz. Türkiye’de hizmet açısından 973 ilçe arasında 216. Sırada ve Trabzon genelinde ise Ortahisar hariç Akçaabat’tan sonra 2. sırada yer aldık.

2023 hedeflerine hızla ilerlediğimiz süreç içerisinde yaptığımız hizmetleri tüm vatandaşlarımıza anlatarak hedeflediğimiz yolu açmak zorundayız. Yapılan yatırımları sizler anlatacaksınız. Bizler tüm vatandaşlarımıza ayrım yapmadan hizmete devam ediyoruz. Bu doğrultuda yeni projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bizim tek derdimiz, tek sıkıntımız Vakfıkebir ilçemize karşı olan hizmet sevdamızdır dedi. İlçemizin dertleri ile dertleniyor, üzüntüleri ile üzülüyoruz. Vatandaşlarımızın her sıkıntısına anında cevap vermeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını karşılama noktasında yönetmelik gereği bazen sıkıntı yaşaya biliyoruz. Bunları da aşabilmek için gerekli inisiyatiflerimizi kanunlar çerçevesinde vatandaşımızın lehinde kullanıyoruz. Vakfıkebir ilçemiz her zaman en güzel hizmetleri almaya layıktır. Bu hizmetlerin gerçekleşmesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz dedi.”

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar