Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
TVİT, den TTSO Üyelerine Kahvaltı
GÜNCEL
05.11.2022 22:42:48
50
A
TVİT, den TTSO Üyelerine Kahvaltı
Trabzon Vakfıkebir iş adamları topluluğu (TVİT), geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonrası seçimleri kazanan TTSO Başkanı Erkut Çelebi ve Meclis başkanlarından Şadan Eren ile meclis üyeleri onuruna kahvaltı verdiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir TVİT olarak geleneksel hale getirilen kahvaltı programına bu hafta Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Erkut Çelebi, Meclis başkanlarından Şadan Eren ile meclis üyelerini Yalıköy Yakamoz Köfte ve Kahvaltı salonunda kahvaltıda buluştular.

Trabzon Vakfıkebirli İş Adamları Topluluğu adına açıklama yapan yönetim Kurulu başkanı Murat İslam, Uzun zamandan beri geleneksel hale getirdiğimiz ve özellikle  her hafta Cumartesi günü kahvaltı programına bu hafta ki misafirlerimiz kısa zaman önce yapılan TTOS seçimi kazanan ve yeni dönem Trabzon Ticaret Sanayi odası Başkanı Sayın Erkut Çelebi, Meclis Başkanı Sayın Şadan   Eren ve kıymetli meclis üyeleri ile birlikte bir kahvaltı programında buluşduk. Çok verimli bir etkinlik oldu.  Vakfıkebir’in sanayi ve ticariyi hakkında istişare ettik. Organize Sanayi Bölgesi hakkında başkan ve üyelere bilgi verdik. Sayın Başkan Çelebi ve üyeler, gelecek zamanlarda Trabzon Sanayi Odası üyeleri için yapacaklarıyla ilgili bilgiler verdiler. TTSO’nın yeni dönemin hayırlı uğurlu olması dileğiyle başarılar diledik.

TTSO Balkan’ı ve Meclis başkanı bu beraberlikten dolayı TVİT e çok teşekkürler ederek, bu gibi organizasyonların tekrar bir araya gelmenin temenni ettiler. Hoş sohbetin ardından Başkan Çelebi ve meclis üyelerine “Vakfıkebir Ekmeği” hediye edildi. Toplu fotoğraflar çekiminden sonra program sona erdi.

Yalıköy Yakamoz Köfte ve kahvaltı Salonundaki kahvaltıya TTSO Başkanı Erkut Çelebi, Şadan Eren, Hülya Ulusoy, Selçuk & Secehattin İskender, Mustafa yazıcı, Cesur Gerigelmez, Celal Çağatay Saka, Arzu Yalçınalp, Aytaç Aydoğan, Alper Bektaş, Murat Aydoğan, Muzaffer Yıldız, Noğman Pulat, Özgür Kolamuç, Hamdi Abonoz ve Yılmaz Karadeniz’in yanı sıra Vakfıkebir TVİT üyeleri katıldı.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar