Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Vakfıkebir'e yeni iş yeri
GÜNCEL
15.02.2021 21:26:34
169
A
Vakfıkebir'e yeni iş yeri
Vakfıkebir İlçesi Kemaliye Mahallesi Gülbahar Hatun Caddesi PTT Karşısında Nermin Köse tarafından “Mısır Çarşısı ve Çiğ Köfteci” açıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçesi Kemaliye Mahallesi Gülbahar Hatun Caddesi PTT Karşısında Nermin Köse tarafından hizmete sunulan “Mısır Çarşısı ve Çiğ Köfte” Salonunun açılışını Belediye Başkanı Muhammet Balta, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam, Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Hakkı Çobanoğlu ve vatandaşlar katıldı.
        Kurdele kesiminde konuşan Belediye Başkanı Muhammet Balta; “Vakfıkebir’in gelişmesi açısından yeni bir işyerinin açılışını gerçekleştirmenin memnuniyet verici olduğunu ifade ederek,  Vakfıkebir her alanda büyüdükçe, yeni işyerleri açılıyor, esnafımızın kazancı artıyor. İlçemizde böylesine işyerlerinin çoğalmasını temenni ediyorum. Ekonomik anlamda zor günler yaşayan esnaf ve sanatkârımız her zaman ahilik kültürü bilinci ile hayatlarını sürdürmektedirler. Pandemi nedeni ile zor bir süreçten geçilmesine rağmen bayan kardeşimizin cesaret örneği gösterip bu güzel işyerini açması mutluluk verici. Örnek alınacak bir davranış. Ayrıca birçok kişiye iş istihdamı sağlayacak olan bu işletmelerimizin sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı ve bol bereketli kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.”
       Başkan Muhammet Balta, STK temsilcileri, işyeri sahipleri ve vatandaşlarla beraber açılışı yaparak işyerini gezdi. İş yerinin halka sunacağı hizmetler ile ilgili bilgiler aldı.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar