Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Vakfıkebir MYO’dan “Motivasyon Buluşması”
EĞİTİM
05.11.2021 20:39:29
152
A
Vakfıkebir MYO’dan “Motivasyon Buluşması”
Trabzon Üniversitesi Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Akademik Personeline yönelik Vakfıkebir Ramada By Wyndam Otel’de “Motivasyon Buluşması” düzenlendi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Motivasyon Buluşmasına Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Tolga Ergün , Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çelik ve Öğr. Gör. Serdal Atay ile bölüm başkanları ve diğer Akademik Personeller katıldı.

Yapılan etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Müdür Ergün, “Pandemi süreci nedeniyle öğrencilerimizin dışında akademik personelimizle de uzunca bir süre yüz yüze bir araya gelemedik. Bu bakımdan, Yüksekokul yönetimi olarak öğrencilerimizin yanı sıra Akademik ve İdari personelimizin de moral ve motivasyonunu önemsiyoruz. Yüz yüze eğitim öğretimin başladığı bu dönemde yüksekokul yönetimi olarak okulumuzdaki hocalarımızın motivasyonunu artırmak adına dönem içinde Motivasyon Buluşması düzenleme kararı aldık. Güçlü, dinamik ve girişken bir akademik kadroya sahip olan yüksekokulumuzun verimliliğini hem akademik hem de idari personelimize yönelik bu tür etkinlikler düzenleyerek daha da artırmayı amaçlıyoruz. Bu vesile ile Motivasyon Buluşması’na katılan tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. Etkinlik, Akademik Personellerin fotoğraf çekimi ile tamamlandı.


Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar