Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Vakfıkebir MYO Turnuva İkinci Oldu
GÜNCEL
20.05.2022 21:20:24
84
A
Vakfıkebir MYO Turnuva  İkinci Oldu
Trabzon Üniversitesi 2021-2022 Bilim, Kültür, Sanat ve Spor Etkinlikleri kapsamında çeşitli branşlarda Fatih Yerleşkesi’nde birimler arasında gerçekleşen spor müsabakalarında Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Bayan Voleybol Takımı kendi kategorisinde Turnuvayı ikinci sırada tamamladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Turnuva Sürecinde Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Bayan Voleybol Takımı; Turizm Meslek Yüksekokulu Bayan Voleybol Takımı ile Fatih Eğitim Fakültesi Bayan Voleybol Takımlarını 2-0’lık galibiyetlerle geçerek Finale yükseldi. 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleşen final maçındaSpor Bilimleri Fakültesi Bayan Voleybol Takımı ile mücadeleye çıkan Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Bayan Voleybol Takımı güçlü rakibi karşısında mağlup oldu ve ikincilik kupasını almaya hak kazandı. 17 Mayıs 2022 Salı günü saat 16.00’da Fatih Yerleşkesi’nde düzenlenen ödül töreninde Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Bayan Voleybol Takımı ikincilik kupasını aldı.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Tolga ERGÜN; “Trabzon Üniversitesi tarafından bu yıl Fatih Yerleşkesi’nde düzenlenen spor şenliklerine Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu olarak Bayan Voleybol Takımımız ile katılım sağladık. İlk iki maçta galibiyet elde eden okul takımımız, final maçında Turnuvanın favori ve güçlü takımı olan Spor Bilimleri Fakültesi ile karşılaştı. Çekişmeli geçen maçın ardından Spor Bilimleri Fakültesi galip geldi. Yüksekokul Bayan Voleybol takımımız da Turnuvada ikinci oldu. Yüksekokulumuza ikincilik kupasını kazandırması ve turnuva sürecindeki gayretleri nedeniyle Bayan Voleybol Takımımıza şükranlarımı sunuyor, başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca turnuva sürecinde bizlere desteklerini esirgemeyen tüm öğrencilerimize, akademik ve idari personelimiz ile tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar