Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Vakfıkebir ölüm haberleriyle sarsıldı
GÜNCEL
30.11.2021 22:24:35
171
A
Vakfıkebir ölüm haberleriyle sarsıldı
İki kardeş aynı hastalıktan üç saat ara ile ölümünden sonra, ikinci ölüm haberi Yaylı ailesinin kizlerden Meriç bebeğin ölümü Vakfıkebir’i hüzne boğdu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Köprücek Mahallesi’nden iki kardeş Ahmet Yıldırım (55), Erkan Yıldırım (49)  yakalandıkları amansız hastalığın pençesinden kurtulamayarak üç saat ara ile yaşamlarını kaybettiler.

Meriç Bebek Melek Ol  du

                  

 

 

14 yıl aradan sonra dünyaya ikiz kardeşiyle gelen Meriç Yaylı bebeğin ölümü ailesini hüzne boğdu. Ayşe Tanır Yaylı ve Engin yaylının bebeklerinden Meriç Yaylı bebek, enfeksiyon kapması neticesinde KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesine yenik düştü. Minik Meriç Bebek, bu gün Körez Mahallesi Camii yanındaki aile kabristanlığına defnedildi. Meriç Bebek, Tarım Kredi Kooperatifler Birliği eski yönetim kurulu üyesi Emekli müdür Ahmet Tanır ve Sinemacı Cengiz Yaylı’nın torunlarıydı.

İki Kardeş Aynı Kaderi Paylaştı

Vakfıkebir Köprücek Mahallesinden yurt dışında işçi olarak çalışan Ahmet Yıldırım amansız hastalığı yakalandıktan sonra İstanbul’daki ailesinin yanında dönerek burada tedavisine devam ediyordu. 2 çocuk babası Ahmet Yıldırım’ın dün İstanbul’dan vefat haberi geldi. Ağabeyinden 6 yaş küçük olan2 çocuk babası kemence sanatçısı Erkan Yıldırım ise ağabeyinin ölüm haberi geldikten 3 saat sonra Trabzon’da tedavi gördüğü hastanede vefat haberi ailesi ve sevenlerini bir kez daha yıktı.

Aynı hastalığa yenik düşen Yıldırım Kardeşler,  bugün ikindi namazına müteakiben Vakfıkebir Köprücek Mahallesi’ndeki evlerinin yanında kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verildiler.

Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU   

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar