Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Vakfıkebir Tereyağı % 80 süt yağı içeriği ile doğal bir lezzet
GÜNCEL
22.11.2022 22:56:51
30
A
Vakfıkebir Tereyağı % 80 süt yağı içeriği ile doğal bir lezzet
Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi’nde faaliyet gösteren 1930’lardan bu güne geleneksel lezzetleriyle hizmet veren İskenderoğlu Süt Ürünleri’nin ürettiği “Vakfıkebir Tereyağı” % 80 süt yağı içeriği ile doğal bir lezzet taşıyor
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İskenderoğlu şarküteri ve seçkin market reyonlarında tereyağı bölümünde sizlere sunulan ürün, pilavların, et yemeklerinin, kahvaltının, hamur işlerinin ve hatta ekmek üstü atıştırmalıkların gözdesi oluyor.

“Tazeliğini uzun süre koruyor”

Ürün, pişirilerek veya çiğ olarak tüketilebiliyor. Tatlı ve tuzlu yemeklere eşlik edebiliyor. Her öğün tüketimi uygun olan alternatif lezzet, tadını ineklerin doğal beslenmesinden alıyor. Çiftlikten sofralara sunulan ürün, vakumlu ambalajı sayesinde hava almadığından tazeliğini uzun süre koruyor. Açıkta, hava alır durumda ve oda sıcaklığında bırakılmaması öneriliyor. Erime riskine karşı buzdolabında; kokusuz, kuru ve güneş ışığından uzak olarak saklanması öneriliyor. Üzerinde son kullanma tarihi yer alan ambalaj sayesinde belirtilen tarihe kadar güvenle tüketilebiliyor.” İskenderoğlu Vakfıkebir” ibaresi ambalaj üstünde yer alarak güven tazeliyor. Ürün içeriğinde inek sütünden başka bir süt veya katkı maddesi yer almıyor.

Trabzon Vakfıkebir'de üretilen geleneksel lezzeti hemen sepetinize ekleyerek ürünü kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; birbirinden lezzetli tariflerde kullanarak iştah açıcı sofralar hazırlayabilirsiniz.

“1930'dan Bugüne Sofranıza Lezzet Katıyor”

Vakfıkebir Tereyağı ve Memleketinden Yöresel Lezzetler 299 tl ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava Fırsatıyla yagbal.com 'dan da sipariş verebilirsiniz.

.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar