Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Vali Ustaoğlu’ndan 11 kişiye ödül belgesi
EĞİTİM
29.10.2020 17:00:58
746
A
Vali Ustaoğlu’ndan 11 kişiye ödül belgesi
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu tarafından Vakfıkebir İlçesinde 11 kişiye ödül belgesi verildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Spor alanında başarılı çalışmaları dolayısıyla Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Selahattin Bayraktar ile beraber 10 kişi, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu tarafından ödül belgesiyle ödüllendirildi.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu imzasıyla hazırlanan başarı belgesinde; Çalışmalarınızda göstermiş olduğunuz üstün gayretin devamlılığı nedeniyle 657 sayılı devlet memurları kanununun 122’nci maddesine dayanarak hazırlanan Milli Eğitim Bakanlığı personeline başarı, üstün başarı ve ödül verilmesine dair yönergenin 7’nci maddesine göre ödüllendirildiniz. Başarılarınızın devamını dilerim ifadelerine yer verilidir.

Bayraktar’a başarı ödülü verilmesinde,  Futsal da yetmiş okul arasında iki kez Trabzon ve bölge şampiyonluğu, 3 bin beş yüz lise arasından Türkiye beşinciliği, Trabzon üçüncülüğü ve beşinciliği, bölge şampiyonluğu, yurtlar arası şampiyonluk,  üç kez Trabzon’da Masatenisi şampiyonluğu, üç bölge şampiyonluğu ve Türkiye yedincisi, Beş ilçe şampiyonluğu, Futsalda dört, Masatenisi şampiyonluğu ve birçok ilçe başarısı bulunuyor.

Bu başarıların ardından Bayraktar’a Trabzon’da ve Türkiye şartları ödül almaya uygun görülmesinin ardından hedef olarak Bayraktar bakanlık ödülünü hedefledi.

Vakfıkebir genelinde Bayraktar ile 11 kişi ödüllendirildi.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar