Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. VEFAT EDENLER
Vefat Eden Birinci, Atik ve Karaca Defnedildiler!
VEFAT EDENLER
23.12.2021 22:55:12
123
A
Vefat Eden Birinci, Atik ve Karaca Defnedildiler!
Vakfıkebir İlçesi’nin en yaşlısı Fatma Birinci, Osman Atik ve Ahmet Karaca defnedildiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon’un Vakfıkebir İlçesinde en yaşlısı Fatma Birinci 110 yaşında vefat etti.

İlçeye bağlı Rıdvanlı Mahallesi halkından Birinci oğullarından merhum Baba İsmail’in eşi Vakfıkebir İlçesi’nin en yaşlılarından 110 yaşındaki Fatma Birinci hakkın rahmetine kavuştu. 

Merhum Fatma Birinci’nin cenazesi bu gün Vakfıkebir Yeni Camiinde öğle namazından sonra kılınan cenaze namazından sonra Rıdvanlı mahallesindeki aile kabristanlığına defnedildi.

Osman Usta Yoğun bakımdan çıkamadı

Vakfıkebir İlçesi Esentepe Mahallesi’nden Osman Atik (Osman Usta), nefes darlığına bağlı olarak geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Önce Vakfıkebir devlet Hastanesi’ne kaldırılmış burada yapılan ilk müdahale sonrası Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilmişti. Burada yapılan ilk tetkiklerin sonrasında yoğun bakım ünitesine kaldırılmıştı.
     Yapılan tüm müdahalelere cevap veremeyen Osman Atik, bu gün sabah saatlerinde vefat etti. Cenazesi Merkez Eski Camii’nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Esentepe Mahallesi Aile kabristanlığında defnedildi.

Cenazeler dolayısıyla Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, taziye mesajı yayımladı. Başkan mesajında şu ifadelere yer verdi; 

BAŞSAĞLIĞI

Ebediyete irtihal eden Rıdvanlı Mahallemizden 110 yaşındaki Fatma Birinci Teyzemize, Esentepe Mahallemizden Osman Atik’e (Osman Usta’ya) ve Yaylacık Mahallemizden Ahmet Karaca’ya Yüce Allah’tan rahmet ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun.

Muhammet BALTA  Vakfıkebir Belediye Başkanı

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar