Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. VEFAT EDENLER
Yangında vefat eden yaşlı çift defnedildi
VEFAT EDENLER
24.02.2021 17:21:01
293
A
Yangında vefat eden yaşlı çift  defnedildi
Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde bir evde çıkan yangında dumandan zehirlenerek vefat eden yaşlı çift gözyaşlarıyla defnedildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Yaşlı çift için Yoroz Limanı mevkiinde kılınan cenaze namazına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu ve yaşlı çiftin yakınları katıldı. Emin ve Havva Yılmaz çifti, cenaze namazının ardından aynı mahalledeki aile kabristanlığına sevenlerinin gözyaşları arasında defnedildi.
            Çarşıbaşı ilçesinde bir evde çıkan yangında dumandan zehirlenen yaşlı çift hayatını kaybederken kızları son anda kurtarıldı. Yaşlı çiftin torunları ise camdan atlayarak kurtuldu.
           Çarşıbaşı İlçesi Fenerköy Mahallesi’ndeki Yoroz Tüneli’nin hemen üst tarafında bulunan 2 katlı binanın üst katında akşam saat 20.00 sularında yangın meydana gelmişti.  Elektrikli sobadan çıktığı belirlenen yangında evde bulunan Emin Yılmaz (93) ile eşi Havva Yılmaz (90) dumandan zehirlenerek hayatını kaybetmiş, kızları son anda kurtarılan yaşlı çiftin torunları ise camdan atlayarak kurtulmuştu.
         Evdeki kızları Serpil ise vatandaşlar tarafından son anda evden çıkarılırken hafif yaralandı. Yangında evde bulunan yaşlı çiftin torunları ise camdan atlayarak hayatlarını kurtardılar.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar