Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Yaralanan köpeğin ağrılarını hafifletmek için sosis içine !
GÜNCEL
17.01.2021 20:35:38
249
A
Yaralanan köpeğin ağrılarını hafifletmek için sosis içine !
Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi esnaflarından Yüsuf Şentürk, yaralanan köpeğin ayağına ağrı kesici krem ile masaj yaptıktan sonra ağrılarını hafifletmek için sosis içerisine
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi esnaflarından Yüsuf Şentürk,  yaralanan köpeğin ayağına ağrı kesici krem ile masaj yaptıktan sonra ağrılarını hafifletmek için sosis içerisine ağrı kesici ilaç koyarak tedavi etti.

Vakfıkebir İlçesi Çarşı Mahallesi’nde market işletmeciliği yapan Yusuf Şentürk(63) isimli esnaf ayağı yaralı halde işletmesinin önüne gelen köpeği tedavi etmek amacıyla işletmesinden aldığı sosis içerisine koyduğu ağrı kesici ilaç ile köpeğin ağrılarını hafifletti. Bir gün sonra işletmenin önüne gelen köpek Şentürk’e ayağını uzatarak adeta bu günde pansuman edelim dercesine masum olarak bakması Şentürk’ün yüreğini burktu. Şentürkbir gün önce yaptığı işlemi yine yaparak soğuk mevsimde içimizi ısıtan görüntüler oldu.

Bu soğuk günlerde doğal olarak yapılması gerekeni yaptığını ifade eden Yusuf Şentürk (63), birkaç gün öncede köydeydim. Evin kapısını açtığımda bir kedinin ayağının sakat olduğunu gördüm. Evde bulunan beyaz peynirin içine ağrı kesiciyi ezerek yemesini sağladım. Biraz ağrı kesici krem ile masaj yaparak tedavi etmek istedim.

Bu benim dedemlerden gördüğüm bir uygulama idi aynısını yaparak tedavi etmeye çalıştım. Birkaç gün sonra ise işyerimin önüne gelen ayağı sakat bir köpeği aynı yötemle tedavi etttim fakat beni en çok duygulandıran ise bir gün sonra aynı köpeğin iş yerimin önüne gelerek ayağını uzatarak aynı işlemi tekrarlamamı istemesi oldu. Biz insanlar konuşarak her derdimizi anlatabiliriz ama hayvanlar ancak hal ve hareketleri,  bakışlarıyla detlerini anlatırlar. Bunuda insanoğlunan anlaması gerekir dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar