Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
Yazar Uzun, BGC’ye Ziyaret Etti
KÜLTÜR SANAT
13.10.2020 18:12:46
1060
A
Yazar Uzun, BGC’ye Ziyaret Etti
Araştırmacı Yazar ve Fotoğraf sanatçısı Turan Uzun, Büyükliman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Uzun yazdığı son kitabı “Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri” kitabını cemiyet adına yönetim kurulu üyesi Mustafa Özcan’a takdim etti.  

“Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri” kitabı hakkında yönetim kurulu üyesi Özcan’a bilgiler veren Araştırmacı/yazar Uzun; “Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri” adlı kitabımızı 7 yıllık bir araştırma sonucunda okurlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. “Trabzon Şalpazarı Şehit ve Gazileri” kitabı Dünya da bulunan 8 Üniversite Kütüphanesinde yerini yardımcı kaynak olarak aldığını belirtti.

Ayrıca araştırmacı Yazar Turan Uzun, Merkezi Vakfıkebir’de bulunan Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti tarafından ağırlanmanın memnuniyetini yaşadığını belirterek, ziyaret üyelerine teşekkür etti.

Araştırmacı Yazar Turan Uzun’u Cemiyetimizde ağırlamanın memnuniyetini yaşadıklarını belirten yönetim kurulu üyesi Mustafa Özcan, Sayın Uzun değerli bir araştırmacı/yazar bu güne kadar birçok eser yazarak kendilerini kanıtladılar. Bu son kitabı da bir nefeste okunacak ve içinde dedelerimizin bizzat yaşadığı çok değerli yaşanmış savaş anılarını bizlerle buluşturdu. Dilerim bölgemizde diğer ilçelere aitte böylesine araştırılmış savaş anılarının yayınlandığı kitaplar olmasıdır. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyoruz dedi.

 

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar