Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Açılışıyla Dikkat Çeken Mekân; “Masal Davet Evi”
GÜNCEL
20.11.2023 19:36:37
210
A
Açılışıyla Dikkat Çeken Mekân; “Masal Davet Evi”
BM/ Vakfıkebir İlçesi’nde düğün, nişan, kına gecesi ve toplu davetler için keyifli bir mekân “Masal Davet Evi” açıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçesi Hacıköy Mahallesi Gülbahar Hatun Caddesinde modern bir atmosfere sahip Fatma Nur Yıldız Karaca ve Murat Karaca tarafından yeni bir mekan hizmete açıldı. Açılış törenine Van Adalet Komisyonu ve Van 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Eyüphan Kılıç,  Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Murat Soysay, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Uzun, MHP İlçe Başkanı Mustafa Aynacı, İşadamı Bilal İslam, ilçe esnafları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışıyla Dikkat Çeken Mekân; “Masal Davet Evi”

Özel günlerinizde zengin menüsüyle özel ve sıcak bir mekân, her türlü eğlencelerde eğlenceli mekân Masal Davet Evi sizleri bekliyor. İşletme sahipleri Karaca Çifti; Düğün, kına, nişan vb. her türlü organizasyon için de geniş bir alana sahip bu güzel mekânı sunmamak olmazdı. Masal Davet Evi, hem kolay ulaşılabilir konumu hem de geniş ve açık alanı ile sizler için şahane bir tercih olabilir. Sektörde yani değiliz, ancak işletme olarak yeniyiz ve yeni yüzümüzle sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Açılışıyla Dikkat Çeken Mekân; “Masal Davet Evi”

“Ticaretle uğraşın ve cesur olun. Rızkın onda dokuzu ticarette ve cesarettedir”

Vakfıkebir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam yaptığı açılış konuşmasında; “Bizleri Heyecanlandıran bir açılışa geldik. Burada emeği olanlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Bir ilçenin değişimi, bir ilçenin gelişimi o ilçenin yatırımcısıyla alakalıdır. Ticaret’te cesaretle alakalıdır. Çünkü peygamberimiz diyor ki! Ticaretle uğraşın ve cesur olun. Rızkın onda dokuzu ticarette ve cesarettedir. Bu da ne demektir, risk alarak zaman ayırmak yatırım yapmak demektir. Vakfıkebir'in gerçekten sosyal yönden ihtiyacı olan bir tesisin açılışında bulunuyoruz. Bu tesisi açan kardeşlerimiz yıllardır bu işle uğraşıyorlar. Bu kardeşlerimizin biz esnaf ahlakına sahip olduklarına canı gönülden kefiliz. Bu mekanlara bizler sahip çıkarsak ayakta dururlar. Çünkü sosyal yönden Vakfıkebir'in ciddi ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçları giderecek olanda yatırımcıdır. İşte bu adımı atacak olan kardeşlerimizi ayakta tutacak olanda nedir, bizlerin sahip çıkmasıdır. Biz buradan Esnaf Odası Başkanı olarak söz veriyoruz. Her zaman yanınızda olacağız. Bu tesisin ayakta kalması bu millete hizmet etmesi için tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum canı gönülden başarılar diliyorum. Yuvanız mutlu, iş yeriniz hayırlı, kasanız bereketli olsun dedi.”

Açılışıyla Dikkat Çeken Mekân; “Masal Davet Evi”

“Tecrübeleri, bilgi birikimleri ve teknik donanımlarını farklı bir konsepte taşıdılar”

Van Adalet Komisyonu ve Van 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Eyüphan Kılıç, “Murat Karaca ve değerli eşi Fatma Nur Karaca’nın bu sektörde dört beş yıl gibi bir emekleri söz konusu. Bu tecrübeleri, bilgi birikimleri ve teknik donanımlarını farklı bir konsepte taşıdılar ve bu iş yerini açmaya karar verdiler. Bende esnaf odası başkanım gibi Vakfıkebir'in bir ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ve bu ihtiyacı karşıladıklarına inanıyorum. Tabi özellikle serbest piyasada bu şekilde faaliyet gösteren iş yerlerimizin sayısı arttıkça vatandaşlarımıza çok daha faydalı olacaktır. Daha rahat güzel günler gerçekleştireceklerdir. Ben tekrardan bu iş yerini açan Murat Karaca ve Değerli eşi Fatma Nur Karaca'ya Vakfıkebir ilçemiz dahil tüm bölge ilçelerimize illerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum dedi.”

Açılışıyla Dikkat Çeken Mekân; “Masal Davet Evi”

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar