Acısıyla, Tatlısıyla 13 Yıl ! | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Acısıyla, Tatlısıyla 13 Yıl !
EĞİTİM
16.12.2023 20:32:58
145
A
Acısıyla, Tatlısıyla 13 Yıl !
BP/Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi 2023-2024 Okul Aile Birliği toplantısı okulun konferans salonunda gerçekleştirildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi 2023-2024 Okul Aile Biriliği toplantısı okulun konferans salonunda gerçekleştirildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan Kurulu oluşturuldu. Okulun Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Ergin Şeref Divan Başkanlığına seçildi. Okul Aile Birliği Faaliyet ve Denetleme Kurulu raporları okunarak ibra edildi. Ardından Okul Aile Birliği Başkanı Sadık Aydın veda konuşması gerçekleştirdi.

 

Okul Aile Birliği Başkan Sadık Aydın yaptığı konuşmada; 2010-2011 yılında başladığım başkanlık görevimin sonuna gelmiş bulunuyorum. Buradan 3 öğrencim mezun oldu. Üçü de üniversiteyi kazanma başarısı gösterdi. Bu yıl 12 sınıfta okuyan son öğrencimle birlikte okulumuzla ilgili veli profilimizi tamamlıyorum. Acısıyla, tatlısıyla yaklaşık 13 yıl görev yaptım. Bu 13 yıllık görev sürem içerisinde çok güzel anılarımız ve hatıralarımız oldu. Bu süre içerisinde birlikte çalıştığım başta Kadri Alay Müdürüm olmak üzere, tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve okuldaki görevli arkadaşlarıma uyumlu bir çalışma ortamı sağladıkları için teşekkür ediyorum. Ayrıca okulumuzun ihtiyaçları için her zaman desteğini gördüğüm bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Belediye Başkanım Muhammet Balta’ya sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu vesile ile bizlere maddi manevi destek olan iş adamlarımıza ve esnaflarımıza da teşekkür ediyorum. Yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Hakkınızı helal edin. Benden yana hakkım varsa helal olsun diyerek sözlerini tamamladı.”

 

Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Okul Müdürü Muhammet Şişman ise; “Kısa süre içerisinde okulumuzda yönetim kadrosunda değişiklikler olmuştur. Okulumuzun başarılarında ve bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan Sayın: Kadri Alay hocamızın görev süresi dolması nedeniyle emekliliğe ayrılmıştır. Kendisine okulumuza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı huzurlarınızda teşekkürlerimi sunar, iyi bir emeklilik hayatı geçirmesini dilerim. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz göreve bizleri layık görmüş ve tevdi etmiştir. Bizlerde diğer müdürlerimizin yaptığı gibi okulumuzu daha üst seviyelere taşımak için bütün gayretimizle çalışacağız. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her şeyden önce vatanını, bayrağını, milletini seven, çalışkan, üretken, müteşebbis olan, yenilikleri fırsata dönüştürebilen, yapıcı eleştirilere açık, öz güveni bulunan, bilgi ile aklı buluşturma sanatını gösteren, sorumluluk bilinci ile hareket eden, bunlardan da öte herkesin güvenini kazanabilecek ahlaki donanıma sahip bir kimse olmaları için elimizden gelen gayret ve fedakarlığı göstermekteyiz, siz değerli velilerimizin de bu noktada gayretlerini sergilediğini düşünmekteyiz. Avantajlarımızı da, dezavantajlarımızı da biliyoruz. Birlikte sorunlarımıza çözüm üretmek zorundayız. Bunun içinde sizi daima yanımızda görmeyi istiyoruz. Şikayet etmek sorunları çözmez, çalışmak ve üretmek suretiyle birlik ve beraberlik içerisinde, yardımlaşarak, dayanışma göstererek sorunlarımızı çözmek zorundayız ve çözeceğiz.

 

Her nimet mutlaka bir külfeti gerektirir. Öğrencilerimizin başarılı olmasını istiyoruz. İnancımız şudur ki; çocuklarımız her şeyin en güzeline layıktır. Bu duygu ve düşüncelerle, toplantımıza katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin onayı ile sizler adına görev yapacak Okulumuz Okul-Aile Birliği üyelerine başarılar diliyorum.2023-2024Eğitim- Öğretim yılının, bizler ve okulumuz için hayırlı ve başarılı geçmesini diler tekrar sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Yapılan Okul Aile Birliği seçimleri sonrası yeni yönetim şu isimlerden oluştu. Okul Aile Birliği Başkanı Muhammet Özkan, Başkan Yardımcısı Uğur Şirin, üyeler Ahmet Kamburoğlu, Mustafa Yıldız ve Adem Topkara’dan oluştu.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar