Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Aynı Kulübeyi Paylaşıyorlar
GÜNCEL
08.06.2021 21:10:07
143
A
Aynı Kulübeyi Paylaşıyorlar
Birbirleriyle anlaşamayan insanlara inat kedi ve köpeğin aynı kulübeyi paylaşıyor.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon'un Şalpazarı İlçesine bağlı Çarlaklı mahallesinde iki zıt grup olarak bilinen kedi ve köpek aynı bahçeyi paylaşıyor, aynı bahçede kahvaltılarını yapıyorlar ve en ilginç tarafı da aynı kulübede beraber yatıyorlar. Kedi ile Köpeğin aynı kulübeyi paylaştığını görenler hayrete düşerken, kulübeye yanaşınca gerçeği gözleriyle görüyorlar.
            Normal olarak düşünüldüğünde kedi ile köpeğin aynı alan ve aynı evi paylaştığı kimsenin aklına gelmez ancak böyle anlara da şahit olduklarını belirtiyor ev sahibi.
            Kedi ile köpeğin pek bilinmeyen dostluğuna şahit olan ve aynı zamanda Mahalle Muhtarı olan Mehmet Zeki Özkan (62) “Biz aile olarak çok küçük yaştan beri küçük ve büyükbaş sürüleriyle yaylacılık yapardık. Koyunlarımızın korunması için koyun köpeği, yüklerimizin taşınması için katırlarla beraber inek, koyun köpeği aralıklarla yürüyerek yaylalara gider gelirdik.  Ancak ilk defa iki zıt hayvanın beraber aynı bahçeyi paylaştığını ve beraberce uyumak için aynı kulübeyi paylaşınca kendi kendime acaba bu Coronavirus bizim dengemizi değiştirdiği gibi hayvanlarında mı dengesini değiştirdi diye kendi kendimi sorguladım dedi.
            Muhtar Özkan konuşmalarına şöyle devam etti; normal olarak kedi ile köpek bir arada olmaz fakat bunlar oynayarak bir arada büyüyorlar aynı bahçeyi paylaşıyorlar  akabinde de yatma vakti aynı kulübeyi paylaştıklarını ifade etti.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar