Bağımsız Adayı Destekleyecekler | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Bağımsız Adayı Destekleyecekler
SİYASET
19.01.2024 21:46:24
173
A
Bağımsız Adayı Destekleyecekler
BM/ Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti ve Saadet Partisi İlçe başkanları yaptıkları ortak basın açıklamasıyla Vakfıkebir Belediye Başkanlığı bağımsız adayı Hacıfettahoğlu’nu destekleyeceklerini açıkladılar.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Büyükliman Gazeteciler Cemiyetinde, Cumhuriyet Halk Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır, Demokrat Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Muharrem Somoğlu, Saadet Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Birol Yavuz ortak basın açıklaması yaparak 31Mart 2024 yerel seçimlerinde Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu'nu destekleyeceklerini açıkladılar.

Basın açıklamasını okuyan Cumhuriyet Halk Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır,  31 Mart Yerel Seçimleri ülkemiz için ve Vakfıkebir’imiz için büyük önem arz etmektedir. İlçemizin daha yaşanabilir bir yer olması ve hak ettiği değeri bulması en büyük temennimizdir dedi.

Bağımsız Adayı Destekleyecekler

Vakfıkebir’in bu içler acısı hali bizi derinden üzmektedir!

İlçemizin tüm bunlara sahip olabilmesi tabii ki hak ettiği yönetim anlayışına kavuşmasıyla gerçekleşecektir diyen Bahadır açıklamasında şu ifadelere yer verdi;  Yapılan eksiklerin yanı sıra yapılan doğru çalışmaları da siyaset anlayışımız gereği takdir ediyoruz.

Halktan kopmamış, milletimizin ve şehrimizin eksiklerini gören, bilen ve bunun için çözüm üreten bir yönetimin başa gelmesini en büyük dileğimizdir.

Vakfıkebir’i son 10 yıldır yönetenler iktidar sevdasına kapılmış, halktan uzaklaşmış, kadim ilçemizin ihtiyaçlarına cevap veremez duruma gelmiştir. Belediyemizin kasasını boşaltan bu aciz yönetim 2024 yılı olmasına rağmen ilçemize bir pazar yeri bile kazandıramamıştır. Varlık içinde olması gereken ilçemizi yokluğa sürükleyen bu aklın artık Vakfıkebir’e kazandıracağı hiçbir şey kalmamıştır. Vakfıkebir’in bu içler acısı hali bizi derinden üzmektedir.

Bu kararı almamızdaki en büyük sebep!

Bu nedenle Cumhuriyet Halk Partisi, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ilçe teşkilatları olarak siyasi kimliğimizi ve siyasi hırslarımızı bir kenara bırakıp 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde bağımsız aday olan Sayın Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu'nu destekleme kararı almış bulunmaktayız. Bu kararı almamızdaki en büyük sebep, ilçemizin ve halkımızın daha iyi bir yönetimi hak ettiğine olan inancımızdır. Sayın Hacıfettahoğlu'nun ilçemizi adil bir anlayış ile yöneteceğinden ve Vakfıkebir'in gelişmesi için var gücü ile çalışacağından şüphemiz yoktur.

Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu, özgeçmişi, vizyonu ve yerel yönetim anlayışıyla Vakfıkebir için önemli bir şahsiyettir. Kendisinin bağımsız bir aday olarak yola çıkma kararı, Vakfıkebir'in kalkınması ve refahının önemine olan katkısını ortaya koymaktadır.

Bu destek kararıyla birlikte; ilçemizin daha yaşanabilir, daha güçlü ve daha adil bir yönetimle buluşacağına olan inancımızı kamuoyuyla paylaşıyoruz.

Demokratik süreçte adaylık hakkını kullanarak Vakfıkebir'e hizmet etmeye talip olan Sayın Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu'na başarılar diler, seçim sürecinin ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.

Kamuoyuna saygılarımızla.

Basın açıklaması sonrasında basın mensuplarının sorularını başkanlar cevapladı.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar