Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
Başarı Yurt Dışına Taştı
KÜLTÜR SANAT
26.09.2023 15:51:31
181
A
Başarı Yurt Dışına Taştı
BM/ İstanbul Pendik Abdulkadir Meragi Güzel Sanatlar Lisesi, müdür Tahsin Zaman yönetiminde başarıdan başarıya koşuyor. Polonya’da yapılan "Edebiyatta ve Gerçek Hayatta Kediler, Köpekler, Fareler" konulu baskı yarışmasında bir birincilik ile mansiyon ödülü kazandılar.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Polonya da yapılan "Edebiyatta ve Gerçek Hayatta Kediler, Köpekler, Fareler" konulu baskı yarışmasında Müdür heöşehrimiz Tahsin Zaman yönetiminde İstanbul Pendik ilçes Marmara Üniversitesi Abdulkadir Meragi Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi İlgi Balım Sancak 1.'lik ödülü Nehir Delikanlı ve Elif Ece İnsel Mansiyon aldılar.

Başarı Yurt Dışına Taştı

Ayrıca yarışmada, Mevsim Asya Karabıyık, Derin Sinik, Karina Niiazi, Elif Zengin nin eserleri sergileme ödülü aldı. Ayrıca Nehir Delikanlı’nın eseri komisyon tarafından seçilerek tüm diplomalarda kullanıldı.

Başarı Yurt Dışına Taştı

Ayrıca Bulgaristan- Burgas ta İspanya- Ukrayna - Bulgaristan ve Türkiye den Abdulkadir Meragi Güzel Sanatlar Lisesi'nin katıldığı karma sergide dereceye giren Öğrencilerin kazandığı ödüller ve sertifikalar sahiplerine verildi.

Başarı Yurt Dışına Taştı

Okul Müdürü Tahsin Zaman ve okul öğretmenlerimize öğrencilerine açtıkları yol ve vizyondan dolayı tebriklerimizi sunuyor, eserleri ile derece alan başarılı öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Başarı Yurt Dışına Taştı

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar