Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Başarıda Sizinde payınız Var
GÜNCEL
26.09.2023 15:33:14
32
A
Başarıda Sizinde payınız Var
Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Murat Soysay vatandaşların "Huzur ve Güven" ortamında yaşayabilmeleri için ilçemizde uyuşturucu ve kadına yönelik şiddet başta olmak üzere tüm suç ve
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Murat Soysay vatandaşların "Huzur ve Güven" ortamında yaşayabilmeleri için ilçemizde uyuşturucu ve kadına yönelik şiddet başta olmak üzere tüm suç ve suçlularla üst düzey çaba sarf ettiklerini ve mücadelelin sürdürdüğünü belirtti. Emniyet Müdürü Soysay, "2022 ve 2023 yılları içerisinde muhtarlarımızla da sürekli iletişim halinde olarak büyük başarılar elde ettik. Mahallelerde yapılan anlık şok uygulamalarla da oluşabilecek asayiş olaylarının önüne geçtik. Suç ve Suçlularla mücadelemizde muhtarlarımıza da büyük iş düşüyor. Muhtarlarımızın, bölgelerinde yaşanan olumsuzlukları zaman kaybetmeden 112 Acil İhbar Hattı'na bildirmeleri ile yaşanan olumsuzlukları hep birlikte gidererek vatandaşlarımıza daha huzurlu ve güvenli bir ortam sunmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

Polis bölgesinde görev yapan muhtarlar, Emniyet Müdürlüğü ile yapılan iş birliğinden ve çalışmalardan çok memnun olduklarını söyledi.

Muhtarlar, başta asayiş olmak üzere tüm polislerin, mahallelerdeki vatandaşların her konuda yardımına koştuğunu, ihtiyaç sahiplerinin sıkıntılarını gidermede yardımcı olduğunu belirterek başta İlçe Emniyet Müdürü Murat Soysay olmak üzere tüm ilçe polisine teşekkür ettiler.

 2022 ve 2023 yıllarında Narkotik ve Asayiş başta olmak üzere yapılan çalışmalarla mahallelerdeki suç oranlarında azalma olduğunu belirten muhtarlar, son dönemde geri dönüşüm malzemesi toplayan hurdacılar üzerine yapılan uygulama ve çalışmalarla da hırsızlık ve birçok suçun önüne geçildiğini belirterek Emniyet Müdürü Soysay'a teşekkür ettiler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar