Başarıyı Başkan Balta İle Paylaştılar | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Başarıyı Başkan Balta İle Paylaştılar
SPOR
28.03.2024 00:26:40
89
A
Başarıyı Başkan Balta İle Paylaştılar
BM/ Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Çim Hokeyi takımı, hafta sonu yapılan maçlarda bölge şampiyonu oldular. Başkan Balta’yı destekleri için makamında ziyaret ettiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir sentetik sahada yapılan, Kızlar ve erkeklerde önce Trabzon İl Birincisi ardından 9 il ve 18 takımın katıldığı bölge şampiyonasında bölge birincisi olarak Türkiye’de ilk 8 takım arasına girerek 22-26 Nisan tarihleri arasında Antalya ve Alanya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan, Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi Cim Hokeyi takımları Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, okul müdürü Mehmet Halıcı, idareciler  ve öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, alınan büyük başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizlerle gurur duyuyoruz. Her zaman yanındayız. Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyorum” dedi.

Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, idareci, öğretmen ve öğrenciler ise;  Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’ya verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar