Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
Başkan Asırlık Anneleri Unutmadı
BÖLGE
09.05.2021 15:06:54
185
A
Başkan Asırlık Anneleri Unutmadı
Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Nezihe Gülbahar Bayrak ile birlikte ilçede bulunan 100 yaş üstü anneleri ziyaret ederek hediyeler verdi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Nezihe Gülbahar Bayrak ile beraber ilçede bulunan 100 yaş üstü annelere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin selamlarını ileterek anneler gününü kutladı ve Kuranı Kerim, Bayrak, kolonya, maske ve bayram şekeri takdim etti.
            Anneler günü münasebetiyle Trabzon Şalpazarı İlçesi Belediye Başkanı ve MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı ilçe genelinde ki 100 yaş üstü anneleri ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı, hediyeler takdim etti ve dualarını aldı.
            Programa daha sonra katılan Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, böyle bir gönül bağlılığına imza atan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ve MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Nezihe Gülbahar Bayrak'ı tebrik ederek başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladığını belirtti.
            Belediye Başkanı Kurukız; Bugün anneler günü toplum ve millet olarak her fırsatta büyüklere saygımızı gösteriyoruz.  Bugün vesilesi de ülke genelinde olduğu gibi Şalpazarı ilçemizde 100 yaşından büyük olan annelerimizi ziyaret ettik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin selamlarını ilettik ve hediyeleri takdim ettik dedi.
            Belediye Başkanı seçilmesinin ardından sonra ilk proje olarak baş tacı bayanlarımız diyerek Kadın Kültür merkezini faaliyete geçiren Başkan Kurukız; Şalpazarı Belediyesi olarak her zaman annelerin yanında olduklarını ifade eden Kurukız, şöyle devam etti: Bugün ki Anneler Günü programımıza katılarak bizleri onurlandıran AK Parti Trabzon Milletmelimiz Salih Cora, MHP Şalpazarı Kadın Kolları Başkanı Nezihe Gülbahar Bayrak ile 100 yaş üstü annelerimizi ziyaret etik. Hediyelerimizi takdim ediyoruz. Koronavirüs nedeniyle bu sene anneler günü biraz daha buruk geçti. Bu nedenle hem hijyen hem Pandemi hem de sosyal mesafe kurallarına uymak durumundayız. Ziyaretlerimiz de bu şekilde hareket ediyoruz. Şalpazarı belediyesi olarak annelerimizi unutmuyoruz, onların ihtiyaçlarını gideriyoruz. Gönüllerini alıyoruz. Allah onların başımızdan eksik etmesin. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutluyorum dedi.

Kaynak Şalpazarıses

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar