Başkan Balta Yaptıklarını ve Yapacaklarını Anlatıyor | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Başkan Balta Yaptıklarını ve Yapacaklarını Anlatıyor
SİYASET
13.03.2024 10:52:13
210
A
Başkan Balta Yaptıklarını ve Yapacaklarını Anlatıyor
31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken siyasi hareketliliklerde olanca hızıyla devam ediyor. Adaylar mahalle mahalle gezerken Başkan Muhammet Balta, on yıl sürecinde yaptıkları projeleri ve yapamadıklarının nedenlerini anlatarak vatandaşın gönlüne giriyor.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Başkan Muhammet Balta, ilk günkü aşkla aynı heyecanla inandığımız yolda yürüyerek hazırladığımız projeleri planlayarak önümüzdeki beş yılın planlamasını vatandaşlara anlatıyoruz. Ekip halinde sahalardayız. Önce yaptıklarımızı sonrada yapacaklarımızı bir plan dahilinde halkımıza arz ederek desteklerini istediklerini belirtti.

Başkan Balta, şehir merkezinde Gülbahar Hatun Caddesi peyzaj projesi yapım çalışmaları tamamlanıyor. Gülbahar Hatun Caddemizin kaldırım, aydınlatma ve parklanma ceplerini düzenleme çalışmalarını kapsayan peyzaj projemizin yapım çalışmalarında sona gelindi. Doğalgaz çalışmalarımızın tamamlandığı cadde ve sokaklarımızı bu örnek projeyi uygulayarak baştan aşağı yenileyeceğiz.

Başkan Balta Yaptıklarını ve Yapacaklarını Anlatıyor

SEÇİM ÖNCESİ CİDDİ BİR RİSKTİR

Muhammet Balta“Biz hep şunu söyledik; Vakfıkebir’in bugününe değil, yarınına, geleceğine talibiz”. Önemli olan Vakfıkebir’in kaybetmemesidir. Altyapı problemlerini çözerek üstyapı yatırımlarını yapmak istiyoruz. Yık yap olmasın, kaynaklarımıza yazık etmeyelim diyoruz. Sokak ve caddelerimiz için projelerimiz ve kaynaklarımız hazırdı. Ancak bu projelerimiz için doğalgazın gelmesini bekledik. Kaynaklarımızı israf etmedik. Bugün ilçemizde doğalgaz dolayısıyla sokaklarımız kazılıyor. Seçim öncesinde bu bir belediye başkanı için ciddi bir risktir. İnsanlarımızın toza toprağa basarak evlerine gidiyor. Bu çalışmaları seçim sonrasına bırakabilir, seçimden sonra da yapabilirdik. Ancak bu riski göze aldık. Önemli olan ilçemizin menfaatidir. Gülbahar Hatun Caddemizde uyguladığımız Peyzaj Projemizin benzeri projelerle doğalgaz çalışmalarımızın tamamlandığı cadde ve sokaklarımızı yenileyeceğiz.

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Uzun, MHP İlçe Başkanı Mustafa Aynacı, belediye meclisi üyelerimiz, belediye meclisi üyesi adaylarımız ve AK Parti - MHP teşkilat mensuplarıyla birlikte İshaklı Mahallemize giderek vatandaşlarımızla sohbet ettiler, sorularını cevapladılar.

Başkan Balta Yaptıklarını ve Yapacaklarını Anlatıyor

 Başkan Balta,  İshaklı Mahallemizde bizleri büyük bir kalabalık, havai fişekler, yoğun bir ilgi ve sevgi seli ile karşılayan mahalle halkımıza teşekkür etti.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar