Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Başkan Kurukız’dan Valiye Jest
GÜNCEL
30.12.2020 20:23:31
257
A
Başkan Kurukız’dan Valiye Jest
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’na Şalpazarı Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışmasında birinci gelen eser Başkan Kurukız tarafından takdim etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vali Ustaoğlu, Şalpazarı'nda çeşitli temaslarda bulundu. Vali Ustaoğlu, ilçede tamamlanma aşamasında olan yeni Hükümet Konağı, Gençlik Merkezi, Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Ustaoğlu, Başkan Kurukız'ı makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aldı. Başkan Kurukız, Şalpazarı için çok önemsedikleri Vadi projesi ve Vadi içerisindeki binaların cephe giydirme ve ışıklandırılması, sokak aydınlatması, belediye binamızda yapımı tamamlanmak üzere olan gençlik merkezi ve spor salonu,  etnografya müzesi, DOKAP proje kapsamında Geyikli Mahallesi’nde bulunan belediye eski hizmet binasında yapacak olan tekstil fabrikası, Hürriyet Meydanı cephe giydirmesi hakkında detaylı bilgi verdi.

Ayrıca ziyaret sonunda Başkan Kurukız Şalpazarı Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışmasında birinci gelen eseri Vali Ustaoğlu'na takdim etti.

Kaynak: 61.com.tr Mustafa ÖZCAN

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar