Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Başkan Mumcu, Şalpazarı’nda
SİYASET
11.03.2021 21:45:29
284
A
Başkan Mumcu, Şalpazarı’nda
Trabzon AK Parti İl Başkanlığına seçilen Opr. Dr. Sezgin Mumcu, Şalpazarı ilçesini ziyaret ederek bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Şalpazarı Geyikli damadı olan AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr. Dr. Sezgin Mumcu beraberinde bazı İl Yöneticileriyle birlikte Şalpazarı İlçesi’ni ziyaret etti.

Şalpazarı AK Parti İlçe binası önünde İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve partililer tarafından karşılanan Başkan Mumcu ve il yöneticileri ilçe teşkilatında düzenlenen toplantıda partileriyle birlikte bir araya geldi. Daha sonra ve partileri ziyaretinin akabinde İlçe esnaf ziyareti, kamu kuruluşları ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Refik Kurukız ve İlçe kaymakamı Uğur Ünsal’ı ziyaret etti.

Başkan Mumcu’nun ilçeye ziyaretini değerlendiren AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, göreve geldikten sonra Şalpazarı’nın birçok sorununa el attıklarını ifade ederek, “Sizinle birlikte daha da etkin bir şekilde sorunların üstesinden geleceğiz. Size ve Yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr.  Dr. Sezgin Mumcu da, “Burası benim ikinci evim”.  Göreve geldikten sonra ilk ziyaretini memleketi Akçaabat’a yaptığını İkinci ziyaretini ise Şalpazarı’na yaptığını belirten AK Parti Trabzon İl Başkanı Mumcu, “ Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devraldığımız bu kutlu bayrağı daha da ileriye taşımak için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyacağız. Gece gündüz demeden büyük bir azim ve samimiyetle çalışacağız. Dağıtarak, kırarak, bölerek değil; toplumu kucaklayarak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” . Başkan Çabuk İlçemizde yapılması gereken eksiklikleri bizlere aktardı bizlerde kendisine bu eksiklerin hep beraberce giderilmesi için çaba göstereceğim benim Şalpazarı ikinci evim dedi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Belediye Meclis Üyesi ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atila Ataman ile Başkan Mumcu’nun Şalpazarı MHP İlçe Başkanı Ömer Özdin’i ziyaretine katıldılar. .

Şalpazarı ziyaretinde bulunan AK Parti Trabzon İl Başkanı Opr. Dr. Sezgin Mumcu son olarak Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ı makamında ziyaret etti. Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Başkan Kurukız,  Şalpazarı’nı temsil eden yöresel ürünler ve bu ürünlerin yanında doğayla özleşmiş olan yöresel damak tadı Ağasar balı hediye etti.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar