Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Son Başarı Belgesini Vali Ustaoğlu’ndan Aldı
GÜNCEL
25.03.2023 23:01:49
175
A
Son Başarı Belgesini Vali Ustaoğlu’ndan Aldı
Vakfıkebir Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nden emekliye ayrılan Şifa Karadeniz’e son başarı belgesi Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu tarafından takdim edildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

44 yıllık meslek hayatında 23 kaymakam, 16 vali ile çalışan Vakfıkebir Kaymakamlığından emekliye ayrılan yazı İşleri müdiresi Şifa Karadeniz,  1978 Yılı Eylül ayında göreve başladığı İlçe Kaymakamlığından 2023 yılı Mart ayı itibariyle emekliye ayrıldı.  

Çalışma hayatı boyunca dostluklara önem veren Karadeniz, vedalaşmak için gittiği Trabzon Valiliğinde sürpriz ile karşılaştı. Vali Ustaoğlu tarafından makamında kabul edilen Karadeniz’i bekleyen sürpriz Vali Ustaoğlu, tarafından kendilerine meslekte gösterdiği başarı ve duyarlılıklar için teşekkür ederek başarı belgesi ve çeşitli, hediyelerle onurlandırması oldu.

Beklemediği sürpriz karşısında duygulanan Karadeniz, mesleğimin bu gün son günü olması bana yeni başlangıçların başlamasına vesile oldu. Mesleğime ilk başladığım günkü duygular ile ayrılıyorum. Ne mutlu bana ki böylesine bir sevgiye layık görüldüm. Bu da beni en çok mutlu eden bir durum. Herkese teşekkür ediyorum dedi.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar