Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Dertlere derman olacak yine AK Partidir
SİYASET
30.06.2021 11:46:46
150
A
Dertlere derman olacak yine AK Partidir
Vakfıkebir AK Parti Haziran ayı danışma meçlisi toplantısı TBMM Çevre Komisyon Başkanım ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta’nın katılımı ile gerçekleşti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Milletvekili Muhammet Balta şunları söyledi. Balta; Sizlerin de bildiği üzere bir pandemi süreci yaşıyoruz.  Bu süre zarfında birtakım önlemlerin oluşturduğu mesafeler nedeniyle esnafımızla bir araya gelemedik. Normalleşme dönemi ile birlikte yine tabii tedbirlere uyarak teşkilatlarımızla, değerli hemşerilerimizin yanında olmaya başladık. AK Parti siyasetinin bir gereği olarak her zaman yaptığımız gibi yaz aylarında vatandaşlarımızla çeşitli programlarla bir araya geleceğiz. İlçe Danışma Meclisi toplantılarımızı gerçekleştirmeye başladık. Dava arkadaşlarımızla bir araya gelerek 2023 hedefimiz adına yapacağımız çalışmaları istişare ettik. Tonya ve Vakfıkebir İlçe Danışma Meclisi toplantılarını gerçekleştirdik. Milletvekili kardeşlerimde diğer ilçelerimizdeki toplantılara katıldılar. Teşkilatlarımızın aktif şekilde diri ve çalışıyor olması bizleri ziyadesi ile memnun etti. İl ve ilçe teşkilatımız, Kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve tüm gönüldaşlarımız harikulade özveri ile çalışıyorlar. İlk Günkü Aşkla Millete hizmet yolunda davamıza büyük fedakarlıkla gece gündüz hizmet eden kıymetli dava arkadaşlarımı saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Dertlere derman olacak yine AK Partidir

İlçe Esnaflarımız sanayi çarkımızın olmazsa olmazıdır. Ekonomimizin can damarıdır. Pandemi nedeniyle dünyanın her yerinde ekonomik sıkıntılar yaşanıyor. Esnaf kardeşlerimizin pandemiden kaynaklı istek ve sorunlarını konuşuyoruz. Hep birlikte çözüm aranacağı ve bu süreci el ele, hep birlikte atlatılacağız. Her fırsatta sizlerle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Trabzon’un derdi bizim derdimiz, vatandaşlarımızın derdi bizim dertlerimiz, esnafımızın derdi bizim dertlerimiz. Bu dertlere derman olacak yine AK Partidir, Cumhur ittifakıdır, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Eksiklerimizi tamamlamak,mevcut durumumuzu daha da güçlendirmek, daha da ileriye taşımak için bizler şehrimizin milletvekilleri olarak teşkilatımız ve hükümetimiz var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Devletimizin imkanları ölçüsünde desteklerimizi veriyoruz, vermeye devam edeceğiz. İnşallah sizlerin destek, dua, görüş, öneri, eleştirileri ile ülkemizi daha güzel günlere hep birlikte taşıyacağız. Milletimize hizmet götürmek, onların beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizim için her şeyden önce milletimizin mutluluğu, huzuru ve refahı önemlidir” dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar