Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
‘Dijital Dönüşüm”e hazır!
GÜNCEL
16.04.2021 22:53:55
226
A
‘Dijital Dönüşüm”e hazır!
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlatmış olduğu ‘Dijital Dönüşüm’e Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi de hazır. Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi’nin de artık bir yetim kardeşi var!
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi ‘dijital dönüşüm’e hazır!

            Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik ve Spor Müdürlükleri ve Gençlik Merkezlerinde başlatmış olduğu ‘Dijital Dönüşüm’e İlçe Müdürlüğümüz spor tesisleri ve Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezimiz de artık hazır. Kurulumu yapılan cihaz ile başta personel olmak üzere merkezine gelen büyük küçük tüm bireyler yeni çipli kimlik kartlarını okutarak giriş ve çıkış yapacaklar. Kurulan bu sistem ile beraber merkeze gidip gelen tüm bireylerin başta bakanlık olmak üzere il müdürlüğü nezdinde de takip edilecek olması da ayrı bir önem arz etmektedir.

“Her Gençlik Merkezi’nin Bir Yetim Kardeşi Olsun”

            Gençlik ve Spor Bakanlığının “Her Gençlik Merkezi’nin Bir Yetim Kardeşi Olsun” projesi kapsamında gönüllü gençlerimizin öncülük ettiği bu projede. Bir ay boyunca kumbaralarda biriktirilen yardım tutarları ay sonunda ilgili yetim kardeşimize ulaştırılmak üzere ilgili birime teslim edilmiştir. Bir yıl boyunca sürecek olan projede merkeze gelen gençlerin gönüllerinden kopan her bir miktar büyüyerek bir yetimin daha yüzünün gülecek olmasına vesile olacaktır.

Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi olarak ilde düzenlenen bilgi ve münazara yarışmalarına katılım sağladık.

            Gençlik ve spor bakanlığı nezdinde her yıl düzenlenen gençler arası bilgi yarışması ve münazara ligi yarışmalarına Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da katılım sağladık. Gençlerimizin bilgi yarışmalarına katılım sağlamaları kendi bilgi birikimlerini ölçmekle birlikte münazara yarışmalarıyla da bilgi birikimlerini akademik bazda ifade etme becerisi kazanmaları anlamında oldukça büyük önem arz etmektedir. Yarışmalar il, bölge ve Türkiye finali olmak üzere üç aşamada gerçekleşmekte ve dereceye giren gençlerimize çeşitli ödüller verilmektedir. Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi olarak tüm gençlerimizin bu tür imkânlardan faydalanmaları bizim için bir onurdur. Katılan tüm gençlerimize kurumumuz adına teşekkür ederiz.

            Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye genelinde yapılan gençlik merkezleri faaliyet değerlendirmelerinde Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi farkı!

Mart Ayı İl Birincisi Oldu!

            Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından iller bazında oluşturulan İl ve ilçe Karneleri Değerlendirmesi sonucunda Trabzon Gençlik Merkezleri arasında Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi yapmış olduğu faaliyetler, atölye ve kulüp etkinlikleri çalışmalarında Mart ayı il birincisi oldu. Bu başarıda emeği olan Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi ailesi çalışanlarına teşekkür ederiz.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar