DSİ'de Tonya'lı Bölge Müdürü Dönemi | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
DSİ'de Tonya'lı Bölge Müdürü Dönemi
BÖLGE
11.12.2023 20:38:25
231
A
DSİ'de Tonya'lı Bölge Müdürü Dönemi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameye göre, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'nde görevden alma ve yeni atamalar yapıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Bu atamalardan en dikkat çeken isim hiç kuşkusuz Tonyalı Sinan Yıldız oldu. Sinan Yıldız, Tonya Kayacan Mahallesinden olup meslek hayatına Devlet Su İşleri (DSİ)'de mühendis olarak başlamış ve çeşitli kademelerde görevlerde bulunduktan sonra yayımlanan cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile DSİ Artvin 26. Bölge Müdürlüğüne, Bölge Müdürü olarak atandı.

SİNAN YILDIZ KİMDİR?

Sinan Yıldız aslen Tonyalı olup, 2011 yılında Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Meslek hayatına 2013 yılında DSİ 22. Bölge Müdürlüğünde mühendis olarak başlayan Yıldız, 2018 yılında DSİ Rize İl Müdürü olarak 5 yıl görev yapmış, 2023 Mayıs ayında ise DSİ 22. Bölge Müdürlüğüne (Trabzon) Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanmış ve aynı yıl Aralık ayında yayımlanan son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile de DSİ Artvin 26. Bölge Müdürlüğüne (Artvin), Bölge Müdürü olarak atanmıştır.

Kaynak: Tonyanın Sözü

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar