Emekler Karnelerle Karşılık Buluyor | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Emekler Karnelerle Karşılık Buluyor
GÜNCEL
19.01.2024 23:04:22
78
A
Emekler Karnelerle Karşılık Buluyor
BM/ Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yarıyılının tamamlanması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Başkan Balta mesajında şunları söyledi; "Bugün çocuklarımız ve bizler veliler olarak karne heyecanı yaşadık. 2023-2024 Eğitim-Öğretim yarıyıl tatili başladı.

Sevgili öğrenciler, birinci dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi aldınız.

Kıymeti olan her ne varsa bir değer karşılığında ona ulaşıldığını bilmelisiniz. Elbette verdiğiniz emekler bugün karnelerinizde karşılık bulacaktır. Kararlı çalışmanızla gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve tüm insanlığa sağladığınız hizmetlerle asıl mükafata erişeceksiniz.

Karnenin bir değerlendirme içerdiği unutulmamalıdır. Arzu edilen notlara sahip olmayan öğrenciler için yarıyıl tatili eksiklerini gidermek ve yeni döneme daha iyi hazırlanmak için bir fırsat olacaktır.

Değerli anne-babalar çocuklarımızın kalbimizdeki değeri, karnelerdeki notlardan daha büyüktür. Bize düşen karnelerde karşılaşılan durum her ne olursa olsun çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip daima sürdürmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 Eğitim-Öğretim yarıyılının hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarının karşılığı olan karnelerini alan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar