Fuat Koçal, Balkon konuşmasında “Vakfıkebir’imizi hak ettiği seviyeye getireceğiz” | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Fuat Koçal, Balkon konuşmasında “Vakfıkebir’imizi hak ettiği seviyeye getireceğiz”
GÜNCEL
01.04.2024 00:47:25
274
A
 Fuat Koçal, Balkon konuşmasında “Vakfıkebir’imizi hak ettiği seviyeye getireceğiz”
BM/ Bağımsız belediye başkan adaytı olarak yola çıkan ve dün yapılan yerel seçiler kesin olmayan sonuçlarına göre yeni Vakfıkebir Belediye Başkanı Seçilen Fuat Koçal, vatandaşlara karşı yaptığı balkon konuşmasında; Yeni bir sayfa açarak Vakfıkebir’de bir devrimi gerçekleştireceğiz dedi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir’imize çok güzel hizmetler yapmak için yola çıktıklarının altını çizen Koçal,  sizlerin desteği, fedakârca çalışan arkadaşlarımızın gayretiyle büyük bir zorluğu başarmış olduk. Hepinize ayrı ayrı sonsuz teşekkür ediyorum.

“Vakfıkebir’imizi hak ettiği seviyeye getireceğiz”

Koçal, balkon konuşmasında şu ifadelere yer verdi; Kıymetli hemşerilerim, biz hizmete talibiz, hizmet için yola çıktık. İnşallah Vakfıkebir’imizi bulunduğu durumdan çok daha güzel yerlere getirmek için gayretlerimizle çalışacağız. Çok çalışacağız 7/24 çalışacağız. Vakfıkebir’imizi hak ettiği seviyeye getireceğiz. İnşallah Canab-ı Allah bizleri mahcup etmeyecek. Bu süreçte ben ve arkadaşlarım yalan/yanlış haberlerle ve iftiralarla töhmet altında bırakıldık. Hiç birisine cevap vermedik, hiç birisini adam yerine koymadık. Bu kardeşiniz bu devletin bir bürokratıdır. Benim hakkımda yazılmayan bir şey kalmadı. İnşallah bundan sonra Vakfıkebir’de birlik ve beraberliğimizi kimse bozamayacak. Aramıza kimse giremeyecek. Yeni bire sayfa açacağız. Vakfıkebir’de bir devrimi gerçekleştireceğiz ki Allah’ın izniyle bunu başaracağız.

Birinci hamleyi Allah’a şükür geçtik diyen Yeni Başkan Fuat Koçal, bütün engellemelere ve karalamalara rağmen arkadaşlarımızla el ele gönül gönüle bu süreci tamamlamış olduk. Bunu başardık hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun. Yarından itibaren yeni Vakfıkebir’in inşasında hep birlikte çalışmaya başlayacağız. Vakfıkebir’imizi hak ettiği seviyeye getireceğiz. İnşallah bundan sonraki görevlerimizde de sizleri mahcup etmeyeceğiz. Sizin gönüllerinize girdiğimi düşünüyorum. İnşallah yapacağımız hizmetlerle de bunu kalıcı kılarız.

“Arkamda sizler olduğunuz müddetçe sırtımız yere gelmeyecek”

Gecenin bu saatinde buraya geldiniz ayaklarınıza/ yüreklerinize sağlık. Sizler ne güzel insanlarsınız. İnşallah sizleri utandırmayacağım. Mitinde de söylemiştim benim arkamda halk var. Sizler olduğunuz müddetçe bizim sırtımız yere gelmeyecek. Bende sizleri mahcup etmeyeceğimizin sözünü vermiştim, hiç merak etmeyin. Vakfıkebir’in inşasını planlarken sizlerinde görüşlerinizi alacağız. Halkımızın istediği projelerle umutlarımızı yeşerteceğiz. Geleceğe inşallah umutlarla bakacağız. Hiç merak etmeyin bu kardeşiniz sizleri asla mahcup etmeyecek. Artık bundan sonra Ahmet’in Mehmet’in belediyesi olmayacak, hepinizin belediyesi olacak. Ben sizin ne istediğinizi biliyorum. Hepinizi seviyorum ve hepinize çok teşekkür ediyorum. Ayrı ayrı yola çıkıp sonra beraber yürümeye karar verdiğimiz Erol Bahadır Kardeşime de çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra işimiz hizmet. Kimseyle problemimiz yoktur. Bundan sonra insanlar Vakfıkebir’de nasıl hareket edeceklerine çok dikkat edecekler. Hiç kimse kafasına göre davranamayacak. Yeni seçilen muhtarlarımızla da çok güzel hizmetler yapacağız. Hepinizi seviyorum. Allah’a emanet olun.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar