Geleceğin Sürücüleri Eğitimde! | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Geleceğin Sürücüleri Eğitimde!
EĞİTİM
06.12.2023 18:22:27
37
A
Geleceğin Sürücüleri Eğitimde!
Trafik Eğitimi projesi kapsamında ilçe Jandarma komutanlığı Trafik timleri tarafından Vakfıkebir Deregözü İlk ve Ortaokulu ile Yalıköy İlk ve Ortaokulunda trafik eğitimi verildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon İl Jandarma Komutanlığınca başlatılan "Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Okulda Trafik Eğitim" projesi kapsamında Vakfıkebir ilçe Jandarma komutanlığı "Trafik Timleri"  tarafından Deregözü İlk/Ortaokulumuzda ve Yalıköy İlk/Ortaokulumda Trafik Eğitimi verildi. Yaparak-yaşayarak öğrenme tekniğiyle verin trafik eğitiminde ilkokul öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de öğrendiler.

Geleceğin Sürücüleri Eğitimde!

Trabzon İl Jandarma Komutanlığı Trafik Eğitim aracı, Trafik Jandarması Timlerince; geleceğin sürücüleri ve yetişkinleri olan öğrencilere yönelik eğitici trafik faaliyetleri kapsamında; “Güvenli karşıdan karşıya geçiş yöntemleri, genel trafik kuralları, trafik ışık ve işaretleri, trafikte görme ve görülme, emniyet kemeri kullanımı, bisiklet kullanımı” ile ilgili çocuk trafik eğitim faaliyeti icra edildiği belirtildi. Okul idareleri bu eğitim için emeği geçen Trabzon ve Vakfıkebir Jandarma komutanlığı Trafik ekiplerine teşekkür ederiz açıklaması yapıldı.

Geleceğin Sürücüleri Eğitimde!

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar