Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Glidalilar Taraftarlar Derneği’nden başkanları ziyaret
GÜNCEL
08.04.2021 21:14:32
336
A
Glidalilar Taraftarlar Derneği’nden başkanları ziyaret
Vakfıkebir Glidalilar Taraftarlar Derneği, siyasi partilerin Vakfıkebir ilçe başkanlarını ziyaret ederek adlarına yazılı olan Trabzonspor formalarını takdim ettiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Glidalilar Taraftarlar Derneği Başkanı İlhan Gürdal, beraberinde Başkan Yardımcı Ali Colak ve Sekreter Faruk Kılıç ile birlikte siyasi parti ilçe başkanlarından CHP İlçe Başkanı Mehmet Keskin, İYİ Parti İlçe Başkanı Alpaslan Beşli, MHP İlçe Başkanı Orhan Baltürk ve AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Uzun’u ziyaret ederek adlarının yazılı Trabzonspor formasını takdim ettiler.
          İlçe başkanları yaptıkları ortak açıklamada, Glidalılar Taraftarlar Dernek Başkanı Sayın Gürdal ve yöneticileri bu güzel davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz dediler.
         Glidalılar Taraftarlar Deneği adına açıklamalarda bulunan Başkan Gürdal, amacımız tüm Trabzonluların ortak paydası olan Trabzonspor’un taraftar kazanması ve sesiminiz daha fazla duyurulması için yaptığımız bir çalışmanın örneğidir bu. Bundan sonrada Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda hareket edip sürekli taraftar kazanma çabasında olacağız. Ayrıca bizi izlemeye devam edin ricasında bulundu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar