Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Başkan İskenderoğlu, Trabzon Basını İle Buluştu
GÜNCEL
23.06.2023 23:25:06
98
A
Başkan İskenderoğlu, Trabzon  Basını İle Buluştu
BM/ MÜSİAD'ın Trabzon Şubesi'nin yeni Başkanı Mesut İskenderoğlu ve yönetim kurulu üyeleri basınla buluştu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon'da bir otelde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda konuşan Başkan Av. Mesut İskenderoğlu, Göreve seçilen başkanımız Zafer Ofluoğlu’nun siyaseten dolayı istifa etmesinin ardından yönetim kurulumuzun önerisi ve genel merkezimizin takdiri ile başkanlık görevine getirildim. MÜSİAD'ın  iş dünyasını desteklemek, girişimciliği teşvik etmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için faaliyet gösterdiğini söyledi.

Başkan İskenderoğlu, Trabzon  Basını İle Buluştu

Başkan İskenderoğlu "Trabzon şubesi olarak üyelerimizin iş bağlantıları kurmalarına, iş fırsatlarını değerlendirmelerine ve sektörel gelişmeleri takip etmelerine yardımcı olmak için çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz. Üyelerimizin sorunlarını ve çözüm önerileri sunmak adına ilgili kurum kuruluş temsilcileriyle de irtibat kuruyoruz. Amacımız, iş adamlarımızın büyüme potansiyelini artırmak, iş birliklerini teşvik etmek ve iş dünyasının gelişimine katkıda bulunmak olduğunun altını çizdi.  

Başkan İskenderoğlu, Trabzon  Basını İle Buluştu

Sorumluluk projeleriyle de toplumumuza katkıda bulunmayı hedeflediklerini belirten Başkan Mesut İskenderoğlu,  yönetim olarak turizm alanında şehrimizde bir durum tespiti yapmaya çalışıyoruz. Buna göre turizmle ön plana çıkan ilçe yöneticilerini ve ilgili işletme sahiplerini ziyaret ederek notlar alıyoruz. Bu notlarımızı il yöneticilerimizle de görüşüp derleyip bir rapor oluşturacağız. En sonunda da inşallah güz aylarında şehrimizde ülkemizin turizm alanında etkin ve yetkin isimlerinin katılacağı bir turizm çalıştayı düzenlemeyi planladık. Bu çalıştay sonunda şehrimizin turizm master planının oluşmasına da katkı sunmuş olacak” dedi.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar