Hacıfettahoğlu, Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Hacıfettahoğlu, Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor
GÜNCEL
01.04.2024 23:33:23
204
A
Hacıfettahoğlu, Gönülleri Kazanmaya Devam Ediyor
BM/ 31 Mart Yerel seçimlerinde Vakfıkebir Belediye Başkanlığı için bağımsız adaylığını açıklayan Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu, seçimleri kazanan Fuat Koçal’ı tebrik ederek “en kısa zamanda hazırladığım projeleri” kendisine takdim edeceğini söyledi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Fuat Koçal ile birlikte seçimde yarışan bir başka bağımsız aday Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu ise dikkat çeken bir davranışa imza attı. Vakfıkebir'deki seçimi Fuat Koçal ve AK Partili Muhammet Balta'nın ardından 3. sırada tamamlayan Hacıfettahoğlu, hazırladığı projeleri Koçal'a teslim edeceğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Hacıfettahoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Bildiğiniz üzere 2024 yerel seçimlerinde bağımsız olarak Vakfıkebir Belediye Başkan Adaylığımızı açıklamıştık. Bugün yapılan seçim sonuçlarına göre çok kıymetli hemşehrilerim seçimlerde kararını vermiş ve bizi tercih etmemiştir. Başta bizi destekleyen, yanımda durarak cesaret örneği gösteren gençlere, desteklemese de saygı gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. Ayrıca bu süreçte beni hiç yalnız bırakmayan desteğini açıklayan parti başkanlarımıza, parti teşkilatlarına ve en önemlisi mahallemin abilerime ve gençlerine hep minnettar kalacağım. Bu süreçte çok güzel insanlar tanımanın, memleketim için bir şeyler üretmenin ve ilçe siyasetine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Kazanan aday Fuat Koçal beyi tebrik eder, başarılar dilerim. Vaat ettiğim üzere tüm projelerimizi en kısa zamanda kendisine teslim edeceğimizin bilinmesini isterim. Tüm hemşehrilerime selam eder saygılarımı sunarım.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar