Halk Eğitim Merkezinin Yeni Yüzü Çiçek Açtı | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
Halk Eğitim Merkezinin Yeni Yüzü Çiçek Açtı
KÜLTÜR SANAT
22.11.2023 19:13:47
82
A
Halk Eğitim Merkezinin Yeni Yüzü Çiçek Açtı
BP/ Vakfıkebir Halk Eğitim Merkezi'nin yeni görüntüsü gönüllere dokundu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İlce merkez müdürlüğüne rotasyon sonucu İbrahim İlhan Kalyoncu'nun atanması neticesinde kurumda da değişimler göze çarpmaya başladı. Kurumda boş duvarlar usta öğreticiler Meral Bektaş Bıyıklı ve Yunus Kamalı'nın yönetiminde kursiyerler tarafından yağlı boya tablolarıyla boyamaya başladı.

Halk Eğitim Merkezinin Yeni Yüzü Çiçek Açtı

Boyanan boş duvarlar kurumu ziyarete gelenler tarafında, “her yiğitin yoğurt  yiyişi “ farklı olduğu değerlendirilmesi  seklinde değerlendirildi. Usta öğreticiler Bıyıklı ve Kamalı, atıl durumda olan duvarlar öğrencilerimiz teoride öğrendiklerini pratiğe dönüştürmek için mükemmel bir ortam olarak değerlendirdik ve uygulamaya geçtik. Müdür bey Sayın Kalyoncu’nun olurlarıyla kurumumuz çiçek açsın istedik. Bu fikir daha önce düşünülmemiş ve spontane gelişen bir durum dediler.

Halk Eğitim Merkezinin Yeni Yüzü Çiçek Açtı

Kurumumuzda geçtiğimiz yıllarda görev alan arkadaşlarımızın yükselttiği çıtayı hem görsel hem de kurumsal olarak daha yukarılara taşımanın sevdasında olduklarını ifade eden Müdür Kalyoncu, bizi izlemeye devam edin. Değişim ve gelişim için kurum arak start verdik. Herkesin imreneceği bir kurum olmanın savaşındayız diyerek emekleri geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar