Hentbol Grup Birinciliğine 11 İl, 22 Takım ve 352 Sporcu Katıldı | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Hentbol Grup Birinciliğine 11 İl, 22 Takım ve 352 Sporcu Katıldı
SPOR
28.12.2023 12:50:29
83
A
Hentbol Grup Birinciliğine 11 İl, 22 Takım ve 352 Sporcu Katıldı
Vakfıkebir Kapalı Spor Salonunda “Okul Sporları Yıldızlar Hentbol Grup Birinciliği” müsabakaları düzenlendi. Müsabakalara 11 il temsilcisi katıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Açılış törenine Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yunus Ali Civil, okul müdürleri, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Hentbol Grup Birinciliğine 11 İl, 22 Takım ve 352 Sporcu Katıldı

Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Vakfıkebir'de düzenlenen müsabakalara katılan tüm takımlara ve sporculara başarılar dileyerek, "Vakfıkebir ilçemizde sizleri ağırlamaktan ve misafir etmekten mutluluk duyuyoruz diyerek tüm takımlara müsabakalarda başarılar diledi. Kaymakam Uzan, Kazasız, belasız ve bir sakatlık olmadan müsabakaların tamamlanması dilekleri ile bu müsabakalarda mücadele edecek tüm sporcularımıza başarılar diliyorum" diye konuştu.

Hentbol Grup Birinciliğine 11 İl, 22 Takım ve 352 Sporcu Katıldı

Törende konuşan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, sporun her yaştan insanın hayatında önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, "Vakfıkebir Belediyesi olarak sporun gelişmesi ve yaygınlaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda, ilçemizde çeşitli spor organizasyonları düzenliyoruz. Bugün de ilçemizde 'Okul Sporları Yıldızlar Hentbol Grup Birinciliği' müsabakaları düzenleniyor. Bu müsabakalara katılan tüm takımlara ve sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ise, Vakfıkebir'de düzenlenen müsabakalara katılan tüm takımlara ve sporculara başarılar dileyerek, "Vakfıkebir Belediyesi'nin sporun gelişmesi ve yaygınlaşması için yaptığı çalışmalara teşekkür ediyoruz. Bu müsabakalar sonucunda yapılacak olan elemelerde başarılı olan takımlar, Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanacak. Bu müsabakalarda mücadele edecek tüm sporcularımıza başarılar diliyorum" diye konuştu.

Okul Sporları Yıldızlar Kız-Erkek Hentbol Grup Birinciliği müsabakaları Vakfıkebir Spor Salonunda 26-29 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Müsabakalara 11 İl, 22 takım ve 352 sporcu katılım sağladı. Müsabakalara katılım sağlayan iller: Trabzon, Ordu, Gümüşhane, Giresun, Rize, Artvin, Ardahan, Bayburt, Erzurum, Erzincan ve Tunceli

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar