Her Beşikdüzü’lüye Beşikdüzüspor’a destek olmak düşer” | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Her Beşikdüzü’lüye Beşikdüzüspor’a destek olmak düşer”
SPOR
10.12.2023 23:29:53
89
A
Her Beşikdüzü’lüye Beşikdüzüspor’a destek olmak düşer”
Beşikdüzüspor Kulübü tarafından Aşiyan Düğün Salonu’nda “Birlik Beraberlik ve Dayanışma Gecesi” düzenlendi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Gecenin açılış konuşmasını, Beşikdüzüspor altyapı sorumluluğu görevine getirilen Güven Candaş yaptı. Candaş, kulübün altyapı çalışmalarıyla ilgili hazırladığı görsel sunumda yaşanmış tecrübeleri aktarırken, bundan sonra yapmayı planladığı projelerle ilgili de bilgi verdiği konuşmasında , “Saygın bir kulüp olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Misyonumuz, öğrenci ve insan yetiştirmek. Bu çizgiden ayrılmayacağız. Altyapı tesisleri için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Her Beşikdüzü’lüye Beşikdüzüspor’a destek olmak düşer”

Tesisleşme olmadan üretim yapamayız.

Kulüp Başkanı Ferhat Aksoy’da yaptığı konuşmada, “Beşikdüzüspor’umuzu daha da ileriye taşıyabilmek için bugün burada toplandık. Yönetime geldiğimiz ilk günden itibaren bu işin sadece birkaç kişi ile değil, tüm Beşikdüzülülerin bir araya gelmesiyle mümkün olacağına inandık. Göreve geldiğimiz andan itibaren başarının altyapıyla mümkün olacağına inandık. Yurtdışındaki altyapı çalışmalarını yerinde inceledik. Bazı kulüpleri kendimize örnek aldık. Geçmişte süper ligde yer almış kulüpler ya kapandı ya da amatör kümede mücadele ediyor. Bunların birçoğu sanayi şehrinin takımları. Demek ki, her şey parayla olmuyor. Bu işin altyapısını oluşturmak gerekir. Kelimenin tam anlamıyla Beşikdüzü’ne bir futbolcu fabrikası kurmak istiyoruz. Beşikdüzü’nde başarının birlik ve beraberlikten geçtiğini her fırsatta dile getiriyoruz. Bu arada sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Kulüplerin ayakta kalmasını sağlayan en önemli unsur tesisleşmedir. Tesisleşme olmadan üretim yapamayız. Önümüzde bir mahalli seçim var. Belediye başkan adaylarımız vaatlerine ilçemize spor tesisi kazandırmayı eklesinler. Takımımız şuan lider. İnşallah sezon sonunda da ligi lider bitiririz. O zaman bu şampiyonluğu yine hep beraber kutlayacağız” şeklinde konuştu.

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, kürsüye davet edildi. Kurukız, yaptıkları açıklamada; Her Beşikdüzü’lüye Beşikdüzüspor’a destek olmak düşer” dedi.

Her Beşikdüzü’lüye Beşikdüzüspor’a destek olmak düşer”

Konuşmaların ardından Beşikdüzüspor’a gelir amacıyla açık artırmayla satışa sunuldu. Kulübe destek veren sponsorlara protokol tarafından plaket verildi. Gece sanatçılardan Ali Alkurt’un sahne almasıyla sona er4di.

Dayanışma gecesine Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Beşikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Kamuran Kahyaoğlu, MHP İstanbul İl Başkanı Barış Öztürk, Beşikdüzüspor yönetim kurulu üyeleri, Beşikdüzü Yeşilköyspor Kulübü Başkanı Alparslan Gündoğdu, Şalpazarı Gençlik Kulübü Başkanı Cevat Özdemir, Vakfıkebir Kirazlıkspor Kulübü eski Başkanı Muhammet Yıldız, Beşikdüzüspor eski kulüp başkanları Harun Topal, Önder Öztürk, Koray Kukul ve Çetin Eksert, siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar, belediye başkan aday adayları sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve davetliler katıldılar.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar