Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
İnanarak Ve İnandığım Yolda Yürüyerek Devam Edeceğim
SİYASET
18.11.2023 16:23:07
112
A
İnanarak Ve İnandığım Yolda Yürüyerek Devam Edeceğim
BM/ Beşikdüzü AKP Parti İlçe Başkanı Ahmet Gören, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan aday adaylığını ilçe başkanlığından istifa ederek açıkladı. Basın açıklamasına daha öce aday adaylığını açıklayan Uğur Taş’ta katıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Ahmet Gören ilçe başkanlığı görevinden istifa ederek partisinden belediye başkan aday adayı oldu. İlçe parti binasında partililerinde katılımıyla bir basın açıklaması ile aday adaylığını açıkladı.

İnanarak Ve İnandığım Yolda Yürüyerek Devam Edeceğim

 Ahmet Gören basın açıklamasında şunları söyledi; "Kurulduğu günden bu yana partimizin her kademesinde bulunmaktan; Kıymetli Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yol ve dava arkadaşlığı yapmaktan onur ve gurur duyduğum bu görevi ifa ederken her zaman ilçemizin ve onun kıymetli insanlarının sorumluluğunu üzerimde hissederek ve bu sorumluluk duygusuyla hareket etmeye dikkat ettim.

Bugün itibarıyla, Sayın Cumhurbaşkanımız'ın ana hatlarını çizdiği Türkiye Yüzyılı hedefinde ilçemizin de en güçlü şekilde yer alması, bayrağın daha ileri taşınması ve şehrimizi daha yaşanılabilir bir geleceğe kavuşturmak adına; son zamanlarda yapmış olduğum görüşmeler, bu görüşmeler neticesi oluşan tablo ve toplumun önemli kesimlerinden aldığım destek ve üzerimde hissettiğim sorumluluğun gereği olarak, genel merkez koordinatörümüz, il başkanımız, milletvekillerimiz ile yaptığım istişareler neticesinde partimden Beşikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı olmak üzere yürütmekte olduğum ilçe başkanlığı görevimden ayrılıyorum.

İnanarak Ve İnandığım Yolda Yürüyerek Devam Edeceğim

Bu güne kadar beraberce yol yürümekten onur duyduğum yönetim kurulu üyelerime, kadın kollarımdan, gençlik kollarımıza, mahalle başkanlarımıza partimize gönül vermiş dostlarımızın hepsine sonsuz teşekkürler ediyorum

Cenab-ı Allah’ın izniyle bu kutlu yürüyüşümüz benlik kaygısı olmadan, ilçe başkanlığım süresince daima üzerinde durduğum bütünlük ve istişare anlayışı içerisinde, inanarak ve inandığım yolda yürüyerek devam edecektir.

İnanarak Ve İnandığım Yolda Yürüyerek Devam Edeceğim

Çıkmış olduğum bu yolda başarının birlikten, beraberlikten, biz duygusunu hakim ve hizmet anlayışını yegane gaye bilmekten geçtiğini biliyorum. Ve inanıyorum ki birlikte başaracağız ve güzide ilçemizi birlikte yöneteceğiz. Gayret bizden,Tevfik Cenab-ı haktan."

Her 5 yılda bir gerçekleştirilen yerel seçimler tarihleri Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacağı açıklanmıştı. Yapılacak olan yerel seçimlerle birlikte yeni il belediye başkanı, ilçe belediye başkanı, köy ve mahalle muhtarları seçilecek.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar