Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
İş adamı Akın Nezor, Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
SİYASET
09.11.2023 00:55:50
175
A
İş adamı Akın Nezor,  Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
BM/ Beşikdüzü Belediye Başkanlığı aday adaylığı için İYİ Partiden Akın Nezor, resmi başvuru yaptığını İlçe teşkilatında düzenlediği basın açıklamasıyla duyurdu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İYİ Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Serkan Dübüş, ilçe yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve basın mensuplarının da katılımıyla başkanlık başvurusunda bulunan Akın Nezor’u tanıttı. İş adamı Nezor, neden aday olması gerektiğini ve projelerini anlattı.

İş adamı Akın Nezor,  Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Tanıtım sırasında yaptığı selamlama konuşmasında Beşikdüzü İYİ Parti İlçe Başkanı Serkan Dübüş;  Cumhuriyetimizin 100. Yılında bu toprakları bizlere vatan yapan yiğitler başta Atamız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum. 31 Mart 2024 mahalli idareler seçimlerinin Beşikdüzü ve Beşikdüzü halkı için, ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Yerel seçimlerin Beşikdüzü İlçemizde ve tüm ülkemizde barış, dostluk ve kardeşlik içicisinde geçmesini temenni ederek Beşikdüzü ilçemize yakışır bir seçim olmasını, küskünlük ve dargınlıkların olmamasını, yaşanmamasını ve güzel bir seçim olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum dedi.

31 Mart yerel seçimleri için İYİ Parti İlçe teşkilatımıza resmi başvuru yapan ilçemizin değerli esnaflarından Sayın Akın Nezor Beye çıkmış oldukları bu yolda üstün başarılar diliyorum diyen Başkan Serkan Dübüş, hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulunarak seçimlere katılacak olan tüm adaylara başarılar diliyorum dedi.

İş adamı Akın Nezor,  Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Başkan Dübüş ve teşkilat mensuplarına teşekkür eden Başkan aday adayı Akın Nezor, huzurlarınızda Beşikdüzü Belediye başkan aday adaylığımı ilan ediyorum. Yolun başında olduklarının altını çizen Nezor, Biz iyilerin, halka hizmet Hakk’a hizmet olduğunu bilen, insanı yaşat ki devlet yaşasın ilkense inanan bir siyasi anlayışın evlatlarıyız. Allah’ım çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri mahcup etme, bizi yalnız bırakma, bize güç ver, bizleri yanlışlardan uzak tut diyerek kolları sıvayarak çalışmalara başlayacağımı herkesin bilmesini istiyorum.

Akla gelen ilk soru Akın Nezor neden aday olmalı? Birincisi Akın Nezor’un geçmişte siyasi tecrübesi ve siyasi birikimi var. Bunlardan Beşikdüzü halkına pozitif bir şekilde nasıl yansıtacağımızı göstermememiz lazım. İkincisi ise Akın Nezor, uzun yıllardan beri ilçede esnaflık yapıyor. Beşikdüzü’nü ve sorunlarını biliyor. Eksikliklerini görüyor ve bunun için aday olmalı.

Aday olurda belediye başkanı seçilirse Akın Nezor ne yapmalı diyerek projelerini kısa başlıklar halinde açıkladı. Nezor, projelerine kaynak bulma konusunda da gerek hükümet desteğiyle, gerekse de Büyükşehir Belediyesi desteği ve hayırsever vatandaşların destekleriyle çüzüm bulacaklarını söyleyerek adaylığının hayırlı olmasını diledi.

Başkan Dübüş ve belediye başkan aday adayı Nezor, basın mensuplarının sorularını cevaplayarak basın mensupları ve katılımcılara teşekkür etti

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar