Kahyaoğlu Ve Dal, Veda Etti! | Büyükliman Medya
    Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Kahyaoğlu Ve Dal, Veda Etti!
EĞİTİM
29.11.2023 18:19:44
251
A
Kahyaoğlu Ve Dal, Veda Etti!
Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde emekli olan Müdür Kahyaoğlu ve tayini çıkan Müdür Yardımcısı Daloğlu için veda töreni düzenlendi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Milli Eğitim Bakanlığı’nın kurumlar arası rotasyon uygulaması nedeniyle beş yıllık görevini tamamlayan Cemile Kahyaoğlu emekliye ayrılırken, müdür yardımcısı Mustafa Daloğlu ise tayınının çıkması nedeniyle yeni atanan Kurum müdürü İbrahim İnan Kalyoncu önderliğinde kurumda bir veda programı düzenlendi.

Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde sürdürdükten sonra emekliye ayrılan 37 yıllık eğitimci Cemile Kahyaoğlu ve başarılı çalışmalarının yanı sıra insanlarla olan ikili diyalogları ile herkesin taktirini toplayan ve tayin sonrası kurumdan ayrılan Müdür Yardımcısı Mustafa Daloğlu’na kurumda yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle müdür Kalyoncu tarafından plaket verilerek teşekkür edildi.

“Bizlere teslim edilen bayrağı daha da yukarılara taşımak için  çalışacağız”

Kurum Müdürü İbrahim İlhan Kalyoncu yaptığı açıklamada; “Bu koltuklar gelip geçicidir. Bizler bu makamlarda devletimizi temsil ediyoruz. En güzel hizmeti vatandaşımıza sunmak zorundayız. Kıymetli Müdürüm Cemile Hanım 37 yıllık eğitimcilik hayatında başarılarla dolu anılar biriktirmiş ve örnek alınacak bir mazi geride bırakmıştır. Bizlere teslim ettiği bu bayrağı daha da yukarılara taşımak için bizlerde gereken çalışmaları yapacağız. Hiç kuşkusu olasın ki! Emaneti emin ellerdedir. Cemile Hanıma bundan sonraki emeklilik hayatında sağlık, sıhhat ve mutluluklar diliyorum.

Ayrıca Meslektaşım Mustafa Bey’e de yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Görevde olduğumuz süre içerisinde bir gün onunla da yolarımız bir kurumda kesişebilir. Kendisinin çalışkan ve başarılı olduğu herkes tarafından söyleniyor. Buna bende şahidim. Bir gün onunla çalışmaktan son derece mutlu ve memnun olurum dedi.”

“Anıların ve hatıraların son yıllarını bu çatısı adlında oluşturdum”

Kahyaoğlu Ve Dal, Veda Etti!

Emekli olan Cemile Kahyaoğlu, “37 yıllık eğitimcilik hayatımda çok güzel anılar ve silinmeyecek hatıralar biriktirdim. Bu anıların ve hatıraların son yıllarını Vakfıkebir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü çatısı adlında oluşturdum. Halk Eğitim Müdürlüğünde görev yaptığım süre içerisinde ekip ruhu içerisinde benimle çalışan tüm kurum camiam içerindeki herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Vakfıkebir ilçe halkına, esnaflarına, kamu kurum ve kuruluşlarına, STK’lara, Muhtarlara, Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, okullarımıza, Milli Eğitim Camiamıza, Yerel Basınımıza ve ismini sayamadığım herkese şahsıma ve kurumuma karşı göstermiş oldukları sıcak ilgi, alaka, yaklaşım ve her türlü yardımlarından dolayı sonsuz şükranlarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum. İstemeyerek de olsa her kimin kalbini kırmışsam, üzmüşsem hakkını helal etsin. Herkes hakkınızı helal edin. Benden yana hakkım varsa helal olsun dedi.”

“Bu kurumlar ve bu koltuklar gelip geçicidir”

Kahyaoğlu Ve Dal, Veda Etti!

Tayin sonrası Kurumdan ayrılan Müdür Yardımcısı Mustafa Daloğlu ise, “Bu bir veda değil yeni bir başlangıçtır. Bu kurumlar ve bu koltuklar gelip geçicidir. Önemli olan bu kubbede hoş bir seda bırakabilmektir. Bizde bunu bırakabilmişsek ne mutlu bizlere. Doğup büyüdüğüm havasını teneffüs ettiğim bu coğrafyaya bu topraklara bu güzel ilçeme veda etmek mümkün değil. Bir gün başka bir görevle ilçeme hizmet etmek tekrardan inşallah naip olur dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar